ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

Hades 2 در حال حاضر دارای مناطق و دشمنان بیشتری نسبت به قسمت اول است

بازی Hades 2 ساخته استودیو Supergiant Games شب گذشته به صورت دسترسی اولیه برای پی‌سی از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت. در حالی که در حال حاضر تاریخ پایانی برای ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۸

بازی Hades 2 ساخته استودیو Supergiant Games شب گذشته به صورت دسترسی اولیه برای پی‌سی از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت.

در حالی که در حال حاضر تاریخ پایانی برای فاز دسترسی اولیه وجود ندارد، اما محتوای بسیار زیادی برای قسمت دوم گنجانده شده که آن را ارزشمند می‌کند.

توسعه‌دهنده فاش کرد که نسخه فعلی «از قبل دارای محیط‌ها، دشمنان و شخصیت‌های کاملا صداگذاری شده بیشتری» نسبت به نسخه کامل Hades است. با توجه به اینکه نسخه قبلی چقدر قابل بزرگ و توجه بود، مشخص می‌کند که قسمت دوم چقدر پرمحتوا است.

مطلب پیشنهادی
شاتگان جواب همه مشکلات است
بررسی بازی Trepang2

با این حال، هنوز تا تکمیل بازی و عرضه نسخه نهایی زمان زیادی باقی مانده، چرا که Supergiant Games اشاره کرده منطقه‌های کلیدی، شخصیت‌ها، دشمنان، رویدادهای روایی و سیستم‌های بیشتری را به مرور پیاده‌سازی خواهد کرد.

به این ترتیب، بازیکنان در نقطه‌ای به انتهای مسیر می‌رسید که نشان‌دهنده پایان نسخه فعلی دسترسی اولیه است و برخی از نمادها، صفحه‌های رابط کاربری و آرت شخصیت‌ها هنوز در حال پیشرفت هستند.

Hades 2

Hades 2 بیش از سه سال است که در حال توسعه بوده و با این لانچ دسترسی زودهنگام، Supergiant می‌خواست «به اندازه‌ای پیش رفته باشد که تا حد امکان بسیاری از بازیکنان بتوانند فورا تجربه خوبی داشته باشند».

اما نه به آن اندازه که در اواخر مسیر توسعه باشند، چرا که هنوز می‌خواهند بر اساس بازخوردهایی که از سوی بازیکنان دریافت می‌کنند، عمل کرده و بازی را بهتر کنند.

در حال حاضر می‌توانید Hades 2 را به قیمت ۳۰ دلار از فروشگاه استیم تهیه کنید. این احتمال وجود دارد که قیمت این بازی با نزدیک شدن به انتشار نهایی افزایش یابد. بازی هم‌اکنون نزدیک به سه برابر نسخه اول بازیکن دارد.

مطلب پیشنهادی
اثر هنری در میان بازی‌های سال 2023
معرفی بازی Viewfinder؛ دروازه‌ی ورود به دنیای هنر

چندتا از این اصطلاحات ویدیوگیمی رو می‌دونید؟ | قسمت دوم

فوری: ایکس باکس استودیوهای Tango Gameworks و Arkane Austin را تعطیل می‌کند! - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی