ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Manor Lords
اخبار و مقالات

بازی Manor Lords تاکنون ۲ میلیون نسخه فروخته است

در عرض تنها سه هفته

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

قبل از انتشار در ۲۶ آپریل، بازی Manor Lords در صدر لیست علاقه مندی‌ها در استیم قرار داشت و در بیش از ۳.۲ میلیون لیست کاربران در سراسر جهان جای گرفت. در عرض یک روز، این بازی یک میلیون نسخه فروخت و اکنون، کمتر از سه هفته بعد، فروش آن از مرز ۲ میلیون عبور کرده است.

Manor Lords یک موفقیت بزرگ است که توسط تنها یک سازنده در طی چندین سال ساخته شده است. شرکت Hooded Horse، ناشر عناوین استراتژیک، از آن حمایت مالی کرد و جادوی بازاریابی از آنجا شروع شد. خیلی زود، Manor Lords به یکی از مبتکرانه‌ترین و موردانتظارترین عناوین در استیم تبدیل شد.

مطلب پیشنهادی
فرصتی عالی برای خرید تابستانه
ارزشمند‌ترین تخفیفات تابستانه استیم که نباید از دست بدهید

زمانی که در ۲۶ آپریل منتشر شد، به طور همزمان در سرویس اشتراکی گیم پس نیز در دسترس قرار گرفت که باعث شد تعداد کاربران افزایش یابد. در بیانیه‌ای، مدیر عامل Hooded Horse، تیم بندر، موفقیت بازی را تحسین کرد:

تماشای این همه بازیکن که Manor Lords را امتحان می‌کنند فوق العاده است. ما انتظارات بسیار خوش‌بینانه و حتی امیدهای بلندپروازانه‌ای داشتیم، اما رسیدن به فروش ۲ میلیون نسخه‌ای از Manor Lords به این سرعت حتی از آن‌ها هم فراتر رفته است.

Manor Lords

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Hooded Horse، بازی Manor Lords دارای نرخ تبدیل فوق‌العاده ۲۶ درصد است. این رقم قابل قبولی است و بازی هنوز هم موفق است.

ممکن است از لیست پرفروش‌ترین‌ها در استیم پایین آمده باشد، اما زمان زیادی طول می‌کشد تا به طور کامل ناپدید شود، به خصوص که برنامه‌هایی برای توسعه مستمر در طول زمان وجود دارد.

Manor Lords در حال حاضر تنها برای پی‌سی‌ منتشر شده، اما برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز در دست توسعه است. 


سونی چطوری پلی‌استیشن ویتا رو کشت؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی