ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازیکنان متخلف Valorant با ممنوعیت سخت‌افزاری جریمه می‌شوند

رایت گیمز بازیکنان سمی را نمی‌خواهد و آزاد هستند که هرچیز دیگری را بازی کنند.

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

استودیو Riot Games مجازات‌های جدیدی را برای بازیکنان سمی بازی ولورنت (Valorant) در نظر گرفته است تا برخورد سخت‌تری با متخلفین داشته باشد. 

این شرکت اعلام کرده است که به جای مسدود کردن حساب کاربری متخلفان، آن‌ها را با ممنوعیت سخت‌افزاری جریمه می‌کند. از این رو بازیکنانی که رفتار نامناسبی و سمی دارند، به طور کامل از بازی روی دستگاه‌های خود محروم خواهند شد و نمی‌توانند با ساخت حساب کاربری جدید به بازی کردن ولورنت ادامه دهند.

این اقدام بخشی از به‌روزرسانی‌های جدید رایت گیمز در سیستم‌های مدیریت و نظارت بر رفتار بازیکنان در Valorant است که بر مجازات‌های سریع‌تر و قوی‌تر برای رفتارهای غیر اصولی تمرکز دارد. Riot Games تاکید کرده است که پیشنهاد ساده قطع ارتباط و صدای با بازیکنان سمی از سوی کاربران عادی کافی نیست و اقدامات جدی‌تری برای محافظت از طرفداران انجام خواهد داد.

ولورنت

آنا دونلون، رئیس استودیو رایت گیمز، در بیانیه‌ای اظهار داشت که مسئولیت حفاظت از جامعه بازیکنان Valorant را بسیار جدی می‌گیرد و تاکید کرد که این اقدامات جدید برای جلوگیری از رفتارهای توهین‌آمیز و تهدیدآمیز ضروری هستند. 

این تصمیم به دنبال انتشار کلیپی تیلور مورگان، استریمر توییچ، صورت گرفته که در آن مورد تهدیدهای خشونت و آزار جنسی قرار گرفته بود، اتخاذ شده است. دونلون تاکید کرد که چنین رفتارهایی در بازی و جامعه Valorant هیچ جایگاهی ندارد و Riot Games تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این نوع رفتارها انجام خواهد داد.

مجازات‌های جدید Riot Games قرار است طی ۳۰ روز آینده اجرایی شود. این مجازات‌ها شامل ممنوعیت‌های سخت‌افزاری و تقویت سیستم‌های نظارت بر ارتباطات صوتی در بازی خواهد بود تا از وقوع مجدد سوءاستفاده‌ها جلوگیری شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی