ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

انتخاب بازیکنان چه تاثیری در بازی Avowed و داستان آن دارد؟

آزادی عمل همیشه برای استودیو Obsidian Entertainment مهم بوده است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

Avowed از استودیو Obsidian Entertainment یکی از مورد انتظارترین بازی های انحصاری مایکروسافت محسوب می‌شود که اکنون جزئیات بیشتری از آن منتشر شده است.

استودیو Obsidian Entertainment به‌عنوان یکی از توسعه‌دهندگان برجسته ژانر نقش‌آفرینی شناخته می‌شود که همیشه بر مکانیزم‌های انتخاب و پیامدهای آن تمرکز ویژه‌ای داشته است. این موضوع برای بازی جدید Avowed نیز صدق می‌کند و مکانیزم‌های انتخاب و پیامدهای چندگانه‌ای خواهد داشت که تأثیرات متفاوتی بر داستان و پایان آن خواهد گذاشت.

کری پاتل (Carrie Patel)، کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای با Game Informer توضیح داد که این مکانیزم‌ها در طول بازی به اشکال مختلفی ظاهر می‌شوند و بازیکنان باید تصمیمات متفاوتی بگیرند که تأثیرات آن‌ها در زمان‌های مختلفی آشکار می‌شود. این تأثیرات ممکن است بلافاصله، چند ساعت بعد یا حتی در پایان بازی مشاهده شوند.

بازی Avowed

پاتل بیان کرد که این تصمیمات می‌توانند بر روابط بازیکنان با شخصیت‌های دیگر و همچنین وضعیت کلی دنیای بازی تأثیر بگذارند. وقتی نوبت به انتخاب می‌رسد، استودیو سعی می‌کند تنوع و گستردگی را برای بازیکن فراهم کند. ازاین رو پایان بازی نتیجه انتخاب‌های شما در طول مسیر داستان است.

از طرف دیگر در انتهای بازی، بازیکنان باید چندین تصمیم بزرگ بگیرند که بیشترین تاثیر را پایان داستان دارند، اما همه چیز تحت تأثیر تصمیمات کوچکتر و ظریف‌تری که در طول داستان گرفته‌اید، خواهند بود.

Avowed قرار است در پاییز امسال برای پی‌سی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شود. اگرچه تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده، اما شایعات حاکی از آن است که این بازی در نوامبر عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی