نمایش گرافیک خارق‌العاده نسخه پی‌سی Red Dead Redemption 2 در تریلر جدید این بازی

آرتور مورگان از پایان غرب وحشی برایمان می‌گوید

2

ویدیوی جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده که گرافیک خارق العاده نسخه پی‌سی آن را به تصویر می‌کشد.

بازی Red Dead Redemption 2 بعد از یک سال انتظار سرانجام برای پی سی هم عرضه خواهد شد و راکستار در زمان تایید این خبر اعلام کرد که باید منتظر محتوای جدیدی برای بخش داستانی بازی برای نسخه پی سی باشیم. یکی از این اضافات به پیشرفت گرافیک نسبت به نسخه کنسولی برمی‌گردد.

جدا از آن که بازی به صورت روان‌تری اجرا خواهد شد، جزییات محیط و کاراکترها نیز به شکل قابل مشاهده‌ای افزایش پیدا کرده. جالب است بدانید برای اجرای این بازی روی پی سی نیاز به سخت‌افزاری بسیار قدرتمند ندارید و مانند GTA V، این بازی هم به خوبی برای اجرا روی کامپیوتر بهینه‌سازی شده است.

علاوه بر بهبود گرافیک، ماموریت و چالش‌های جدیدی هم به بخش داستانی نسخه پی‌سی Red Dead Redemption 2 اضافه شده و رد دد آنلاین هم از همان زمان عرضه در دسترس کاربران این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

 

Red Dead Redemption 2 برای پی‌سی در تاریخ چهاردهم آبان ماه سال جاری منتشر خواهد شد. در تاریخ ۳۰ مهر نیز پیش خرید رد دد ردمپشن 2 از فروشگاه‌های اپیک گیمز، گیم استاپ و هامبل آغاز می‌شود. با توجه به گفته راکستار بازی در ماه دسامبر (آذر – دی) در دسترس کاربران استیم قرار می‌گیرد و پیش از این تنها از لانچر مخصوص بازی‌های پی سی راکستار قابل خرید خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بعد از عرضه نسخه پی سی RDR2، راکستار به طور کامل روی پروژه بعدی خود متمرکز خواهد شد. پروژه‌ای که هنوز اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که بر خلاف این نسل، شاهد عرضه بازی‌های بیشتری از سمت این کمپانی موفق خواهیم بود.

.کپی شد None

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
محمدSaeed20 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمد
مهمان
محمد

چیزی تا شکستن مرز بین رویا تا واقعیت نمونده…

Saeed20
مهمان
Saeed20

اووف. عاالی بود

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...