ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

مسخره باز در جشنواره فیلم ورشو ۳ جایزه اصلی را برد

راه برای رسیدن به جشنواره‌های بزرگ‌تر باز شد

۰

به گزارش سینماتیکت، فیلم مسخره باز در اولین حضور خود در جشنواره‌های بین المللی برنده سه جایزه از جمله جایزه ویژه هیات داوران پنجمین جشنواره فیلم ورشو شد.

بخش بین المللی این جشنواره شامل ۱۵ فیلم بود که در این بین مسخره باز موفق شد سه جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و جایزه ویژه هیات داوران را به دست آورد. از آن‌جایی که جشنواره فیلم ورشو را می‌توان در بین جشنواره‌های درجه یک سینمایی دسته‌بندی کرد، درخشش مسخره باز در این جشنواره می‌توانند آغازی برای حضور این فیلم در سایر جشنواره‌های بین المللی باشد.

مسخره باز قصه فردی به نام دانش را روایت می‌کند که در کنار دنبال کردن رویای بازیگر شدن کنار دو فرد عجیب مثل خودش در یک سلمانی کار می‌کند. البته اوضاع مطابق انتظار دانش و رئیس او یعنی کاظم خان پیش نمی‌رود و مجموعه حوادثی رخ می‌دهد تا زندگی آن‌ها برای همیشه تغییر کند.

مسخره باز در جشنواره فیلم فجر هم جایزه بهترین فیلم از نگاه هنر و تجربه و بهترین بازیگر مکمل مرد (علی نصیریان) را دریافت کرده بود؛ جوایزی که هم همایون غنی زاده و هم علی نصیریان اعتراضاتی به آن داشتند.

بیشتر بخوانید:

این فیلم در بخش مالی هم خوب عمل کرده و در مدت زمانی کوتاه در حال رسیدن به گیشه ۲ میلیاردی است. انتظار می‌رود با افزایش سینما‌هایی که این فیلم جنجالی را اکران کرده‌اند، فروشش هم به شکل قابل مشاهده‌ای افزایش پیدا کند.

.کپی شد https://vgto.ir/1cg

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...