ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یوبی‌سافت هم عرضه سه بازی مهم سال بعدش را به تعویق انداخت

ظاهرا عملکرد ضعیف Ghost Recon Breakpoint باعث شده تا یوبیسافت بالاخره تغییری در سیاست‌هایش به وجود آورد. به‌خاطر فروش پایین و نقدهای منفی که این بازی دریافت کرد، یوبیسافت انتشار هر سه بازی واچ داگز ...

محمد کریمی
نوشته شده توسط محمد کریمی | ۲ آبان ۱۳۹۸ | ۲۳:۵۹

ظاهرا عملکرد ضعیف Ghost Recon Breakpoint باعث شده تا یوبیسافت بالاخره تغییری در سیاست‌هایش به وجود آورد. به‌خاطر فروش پایین و نقدهای منفی که این بازی دریافت کرد، یوبیسافت انتشار هر سه بازی واچ داگز لیجن، Rainbow Six Quarantine و Gods & Monsters را عقب انداخت.

واچ داگز لیجن قرار بود ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند) منتشر شود، یوبیسافت ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ (۶ اسفند) را برای انتشار Gods & Monsters در نظر داشت و رینبو سیکس قرنطینه هم تاریخ انتشاری دقیقی نداشت. با این تاخیر حالا هر سه بازی در سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ منتشر می‌شوند. این سال مالی از ۱ آوریل ۲۰۲۰ (۱۳ فروردین ۹۹) آغاز می‌شود و تا سال بعدش ادامه دارد.

با این وجود یوبیسافت تایید کرده که هر سه بازی تا قبل از پایانِ ۲۰۲۰ انتشار خواهند یافت. ایو گیمو (Yves Guillemot)، مدیریت یوبیسافت، در این رابطه گفت:

همه این بازی‌ها ایده‌های قوی و پتانسیل‌های بالایی دارند اما می‌خواهیم تیم‌های‌مان وقت بیشتری داشته باشند تا تمام آن نوآوری‌هایی که به دنبالش هستند، در بازی‌ها پیاده شده و تجربه‌ای بهینه را به دست بازیکن‌ها برسانند.

واچ داگز 3

نکته اینجاست Ghost Recon Breakpoint تنها دلیلی نیست که یوبیسافت تصمیم گرفته بازی‌هایش را تاخیر بزند. در جریان گزارش مالی این شرکت، گیمو اذعان داشت که دیویژن 2 (Tom Clancy's The Division) هم نتوانسته انتظارات را برآورده کند. عملکرد دیویژن 2 در حالی «ناامید‌کننده» نامیده شده که تا فصل تابستان، پرفروش‌ترین اثر سال ۲۰۱۹ یوبیسافت بود.

۲۰۲۰ می‌تواند بزرگترین سالِ یوبی‌سافت باشد؛ آن‌ها پنج بازی بزرگ در این سال منتشر می‌کنند

جدا از این سه بازی، یوبیسافت دو بازی تایید نشده و بزرگِ دیگر را هم برای سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ در نظر گرفته که Skull and Bones جزو آن‌ها نیست. Skull and Bones چند سال پیش و به عنوانِ اثری الهام گرفته از جنگ‌های دریایی اساسینز کرید معرفی شد و یوبیسافت هر از چند گاهی انتشارش را عقب می‌اندازد.

به احتمال خیلی زیاد یکی از این بازی‌های معرفی نشده، قسمت بعدی اساسینز کرید خواهد بود. بنابراین می‌ماند دومین بازی، نمی‌خواهیم انتظارات را بالا ببریم ولی شاید بالاخره قسمت جدید اسپلینتر سل را ببینیم. متاسفانه یوبیسافت اطلاعاتی از بازی مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 منتشر نکرده و با این حساب بعید است تا سال بعد این عنوان منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی