ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کونان اوبراین هم در Death Stranding حضور دارد

اگر خدایی نکرده به احتمال یک درصد یادتان رفته باشد، بازی Death Stranding ساخته شخص هیدئو کوجیما است. ساخته هیدئو کوجیما بودن هم یعنی می‌توانید انتظار هر نوع اتفاق عجیب، چه در بازاریابی و چه ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۹

اگر خدایی نکرده به احتمال یک درصد یادتان رفته باشد، بازی Death Stranding ساخته شخص هیدئو کوجیما است. ساخته هیدئو کوجیما بودن هم یعنی می‌توانید انتظار هر نوع اتفاق عجیب، چه در بازاریابی و چه در خود بازی را داشته باشید. در ادامه این اتفاقات جدید، حالا می‌دانیم که مجری تاک شوی معروف یعنی کونان اوبراین نیز در این عنوان حضور خواهد داشت.

طبق گفته کوجیما (و البته تریلر کوتاهی که منتشر شده)، اوبراین نقش کارکتری مرموز به نام The Wondering MC را ایفا کرده که در صورت ایجاد ارتباط، یک کلاه سمور آبی به بازیکن می‌دهد! اگر از مضحک بودن قیافه نورمن ریداس با کلاهی شبیه یک سمور آبی صرف نظر کنیم، به نظر می‌رسد که با این قطعه لباس می‌توانید با خیال راحت (و انیمیشنی بسیار عجیب!) در رودخانه‌ها شنا کنید.

خود اوبراین نیز در برنامه تلویزیونی‌اش زمانی را به صحبت در مورد سفرش به استودیوی کوجیما اختصاص داده است. او علاوه بر اسکن شدن صورتش، نمایی از دفتر کوجیما و کلکسیون اسباب‌بازی‌هایش نیز نشان می‌دهد که در میان آن‌ها، عروسک خود کوجیما جلب توجه می‌کند. همچنین اوبراین پس از دیدن یکی از تریلرهای معروف بازی، از کوجیما می‌پرسد «تو چه مرگته؟».

 

البته اگر اخبار Death Stranding را دنبال کرده باشید، می‌دانید که اوبراین به هیچ وجه اولین شخص معروفی نیست که به هر شکلی به بازی راه یافته؛ جدا از حضور نورمن ریداس به عنوان شخصیت اصلی بازی، حضور جمعی از اشخاص معروف سینما مانند مدز میکلسن و نیکولاس وندینگ رفن نیز در نقش‌های مختلف تایید شده است. حتی رفیق شفیق کوجیما، یعنی جف کیلی هم یک جوری در بازی حضور دارد.

آخرین دست‌پخت کوجیما کم کم به روزهای پایانی قبل از عرضه‌ رسمی‌اش نزدیک شده است. البته می‌گوییم رسمی چرا که عده‌ای به هر نحوی موفق به تهیه بازی شده و نظرات خود را در اینترنت منتشر کرده‌اند. به هر حال، نقدهای بازی در ۱ نوامبر (جمعه ۱۰ آبان - ساعت ۱۰:۳۰ صبح) منتشر شده و خود بازی نیز در ۸ نوامبر (۱۷ آبان) به عرضه جهانی خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی