ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اپیک گیمز از افشاگر بخش دوم فورتنایت شکایت کرد

شواهد و اسنادی که اخیرا در سازمان قضایی آمریکا به ثبت رسیده نشان می‌دهد شرکت اپیک گیمز، از یک تستر UX برای بخش دوم بازی فورتنایت که اطلاعات آن را افشا کرده بود، شکایت کرده ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۴

شواهد و اسنادی که اخیرا در سازمان قضایی آمریکا به ثبت رسیده نشان می‌دهد شرکت اپیک گیمز، از یک تستر UX برای بخش دوم بازی فورتنایت که اطلاعات آن را افشا کرده بود، شکایت کرده است.

به گزارش پالیگان، شکواییه‌ای در ایالت کارولینای شمالی ثبت شده که طی آن، اپیک گیمز از فردی با نام «رونالد سایکس» با لقب inviiblellama9 پیرامون لو دادن اطلاعاتی در مورد بخش دوم فورتنایت شکایت کرده است. اپیک در این رابطه نوشته «از آقای سایکس شکایت می‌شود به خاطر اینکه قرارداد و تعهدش در راستای نگه داشتن راز فصل جدید فورتنایت، به عنوان بازی پرطرفدار اپیک را زیر پا گذاشته است».

اپیک مدعی است آن اطلاعات حکم پول را برای شرکت داشته و سایکس نیز با آزمایش تجربه کاربری این بازی درآمدزایی کرده است. اپیک به دنبال بازگشت و دریافت خسارات و لطمه‌های وارد شده به خاطر لو رفتن اطلاعات و محتوا، بی قید و شرط و با لحاظ جرایم قانونی است.

در جزئیات شکواییه آمده که اپیک از سایکس در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ دعوت کرده تا به عنوان تستر تجربه کاربری بخش دوم فورتنایت به استودیو بیاید و همزمان عهدنامه عدم افشا نیز بسته است. سه روز بعد در توییتی که جالا پاک شده، یکی از حساب‌های کاربری وی با نام snipa_king2K مدعی شده «من فصل یازدهم را بازی کردم و می‌توانم در مورد محتوای جدید صحبت کنم».

در یک حساب کاربری دیگر به اسم xDriFtZz، اپیک معتقد است سایکس اعلام کرده «شما می‌توانید در فصل یازدهم شنا کنید» که در واقع یکی از ویژگی‌های عمده و مهم نقشه بخش دوم فورتنایت بوده است.

گفتنی است اپیک پیش از این نیز پای افشاگران و متقلبان را به دادگاه کشیده است؛ در سال ۲۰۱۸ آنها از یکی از افراد قراردادی‌ به خاطر افشای اطلاعات فصل سوم شکایت کردند و تاکنون بارها علیه متقلبان پرونده‌سازی نموده‌اند.

ناگفته نماند بخش مهمی از بخش دوم بازی فورتنایت که در واقع خود رویداد و نام و نشان جدیدش بود، به خاطر اشتباهی از واحد ایتالیای اپ استور اپل لو رفت که البته شکایتی در این رابطه تنظیم نشده، اما بعید نیست اپیک خسارتی دریافت کرده باشد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی