ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی را با همکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند. به گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی با حضور محمد زهتابی مدیر استودیو پاییزان، ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۰

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی را با همکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

به گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی با حضور محمد زهتابی مدیر استودیو پاییزان، مهرداد آشتیانی مدیر استودیو مدریک، علی ناد علی‌زاده مدیر استودیو تاد و رضا عباسی مدیر بازاریابی کوییز آو کینگز برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می توانند از طریق سایت ایوند اقدام کرده و سوابق خود در زمینه بازی‌سازی خود را به ایمیل Irangdi.ircg@gmail.com ارسال کنند. پس از بررسی سوابق تحصیلی و دریافت تاییدیه، مرحله دوم ثبت‌نام آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است افرادی که مجوز ثبت‌نام را تا ۲۰ آبان دریافت می‌کنند مشمول تخفیف خواهند شد.

این دوره از ۱۴ آذرماه تا ۳ بهمن در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه شریف برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره را از دانشگاه شریف دریافت خواهند کرد. طبق اعلام بنیاد ملی بازی‌ها، تعداد شرکت‌کنندگان این دوره محدود است و افرادی که مجوز حضور به دست می‌آورند به عنوان بخشی از این دوره از استودیوهای بازی‌سازی شناخته شده ایرانی بازدید خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

طی سال‌های اخیر تلاش‌های متعددی صورت گرفته که بازی‌سازی در ایران به سمت تبدیل شدن به یک صنعت حرفه‌ای حرکت کند. برگزار رویدادهایی مثل TGC و سرمایه‌گذاری کافه بازار در حوزه نشر گیم را می‌توان از جمله این حرکت‌ها دانست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی