سازنده بازی‌های آلن ویک و کنترل روی پروژه جدیدی کار می‌کند

آلن ویک 2 یا یک بازی کاملا جدید؟

۰

بعد از عرضه موفق بازی کنترل و قرارگرفتن نام این عنوان در لیست بهترین عناوین سال ۲۰۱۹، استودیوی رمدی در حال کار روی بازی جدیدی است.

شخصا امیدوارم که این بازی جدید، آلن ویک بعدی باشد اما هنوز هیچ سرنخ به‌خصوصی در این مورد وجود ندارد. در واقع سم لیک به عنوان خالق بازی‌هایی مثل مکس پین، آلن ویک و کنترل اعلام کرده که در حال نگارش داستان پروژه جدید خود است که در حال حاضر هیچ اطلاعات خاصی از آن نداریم:

هیس! من در اتاق نگارش فوق مخفی جدیدم هستم و نوشتن داستان تازه‌ای را آغاز کرده‌ام!

تئوری‌های مختفی در مورد بازی جدید سم لیک وجود دارد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید استودیوی رمدی مالکیت آی‌پی آلن ویک را در اختیار گرفته و احتمال دارد که بخواهد دنباله‌ای برای آن بسازد.

از سوی دیگر، از استودیوی خلاقی مثل رمدی که طی سال‌های اخیر نشان داده که به عرضه بازی‌های شماره دار چندان علاقه ندارد، احتمال معرفی یک بازی کاملا جدید هم وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

از موفقیت بازی کنترل هم نباید غافل شد و از آن‌جایی که دنیای این بازی با دنیای سری آلن ویک مرتبط است، می‌توان انتظار یک بازی جدید که بر هر دو این فرنچایزها مرتبط است را هم داشت. از آن‌جایی که سم لیک تازه در حال نگارش داستان این بازی است، می‌توان حدس زد که این پروژه جدید در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و احتمالا تنها برای پی سی و کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد.

چه توقعاتی از پروژه جدید رمدی و سم لیک دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/1o3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...