ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Half-Life: Alyx از صداپیشگانی جدید برای الیکس، الی و غیره استفاده کرده

معایب فاصله زیاد تا عرضه نسخه جدید

۰

کمپانی والو بعد از گذشت ۱۲ سال دوباره فرنچایز Half-Life را زنده کرد؛ بازی جدید این سری در پلتفرمی متفاوت به خانه‌های گیمرها باز خواهد گشت، اما چهره‌هایی آشنا از جمله الیکس، الی و سایر دارد. اما در این بین رسما اعلام شده صداپیشگان کاراکترهای اصلی حاضر در این بازی نسبت به نسخه‌های اولیه متفاوت خواهند بود.

«اوزیوما آکاقا» بازیگر ۴۰ ساله آمریکایی وظیفه صداپیشگی کاراکتر اصلی بازی یعنی Alyx Vance را بر عهده خواهد داشت. در دو نسخه ابتدایی بازی Half-Life «میرلی دندریج» صداپیشه الیکس بود و حالا با توجه به اینکه داستان تجربه واقعیت مجازی این بازی پیش‌درآمد بوده و با الیکس جوانتری طرف هستیم، از صداپیشه‌ای با صدایی لطیف‌تر استفاده شده است.

«گرگ کومر» طراح بازی در این رابطه می‌گوید: «انتخاب بازیگران بسیار سخت بود، به خصوص با توجه به فاصله زیادی که بین نسخه‌ها پیش آمده. وقتی ما صدا و عملکرد اوزیوما را شنیدیم، دریافتیم که برای کاراکتر الیکس انتخاب درستی داشتیم».

علاوه بر این در نسخه واقعیت مجازی این بازی، از «جیمز موسز بلک» برای صداپیشگی نقش الی ونس، پدر الیکس استفاده شده؛ در نسخه‌های قدیمی «رابرت گیام» صداپیشه الی بود که متاسفانه در سال ۲۰۱۷ درگذشت. کومر در این زمینه اضافه کرد: «یکی از پشیمانی‌ها و ناراحتی‌های ما به خاطر فاصله افتادن بین عرضه نسخه‌های مختلف بازی این بود که رابرت گیام را از دست دادیم. اما در حال حاضر انتخاب خوبی داریم و منتظریم بازیکنان صدا و عملکرد بلک را بشنوند».

در کنار این بازیگران جدید، گفته شده برخی از صداپیشگان قدیمی فرنچایز Half-Life در بازی جدید واقعیت مجازی نیز دوباره حضور پیدا خواهند کرد. از جمل «مایک شپیرو» به عنوان G-Man، «الن مک‌لین» در نقش‌های گوناگون و «تونی تاد» در قالب مهاجمان دوست‌داشتنی سری یعنی Vortigaunts. ضمناً «سیسی جونز» بازیگر Firewatch نیز اعلام کرده در این بازی نقشی تازه خواهد داشت و شایعات نیز اشاره دارند «ریس داربی» کمدین مشهور نیز به این جمع اضافه می‌شود.

بازی Half-Life: Alyx در ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸ یا فروردین ۹۹) برای هدست‌های واقعیت مجازی Valve Index، آکیلس ریفت، HTC Vive و سایر پلتفرم‌های واقعیت مجازی ویژه پی‌سی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: معرفی برترین بازی‌های آفلاین موبایل

.کپی شد https://vgto.ir/1ok

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...