ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دو فیلم Birds of Prey و The Suicide Squad احتمالا درجه سنی بزرگسال دریافت خواهند کرد

کمپانی DC Films تمرکز بیشتری روی فیلم‌های بزرگسالانه خواهد داشت

۰

به نظر می‌رسد که کمپانی دی سی و برادران وارنر پس از یک شروع پردردسر بالاخره در یک مسیر درست قرار گرفته باشند. ورایتی گزارش می‌دهد دی سی فیلمز پس از موفقیت فیلم جوکر تمرکز دو چندانی روی فیلم‌های با درجه سنی بزرگسالان خواهد گذاشت.

در همین راستا، دو فیلم آینده آن‌ها، یعنی Birds of Prey و The Suicide Squad به احتمال زیاد درجه سنی بزرگسالان دریافت خواهند کرد. البته این بدین معنی نیست که حال و هوای این دو لزوما مشابه فیلمی مانند جوکر باشند؛ منابع ورایتی می‌گویند که Birds of Prey همچنان حال و هوایی شاد، پر انرژی و ماجراجویانه خواهد داشت که صرفا مناسب کودکان نخواهد بود.

آنالیزورها اعتقاد دارند که وارنر با این تصمیمات، بالاخره به یک استراتژی درست پیدا کرده‌اند. پس از آن که آن‌ها به سرعت به دنبال تقلید از فرمول مارول رفتند و با شکست مواجه شدند، حال متوجه یک کمبود در میان کاتالوگ مارول شده‌اند؛ فیلم‌های بزرگسالانه. حالا هم که مارول و در کل دیزنی علاقه چندانی به این نوع فیلم‌ها نشان نمی‌دهند، دی سی می‌خواهد به نحو احسن از این فرصت استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

هم که فیلم جوکر به چنین موفقیت عظیمی دست یافته، این مسیر جدید برای دی سی و برادران وارنر بیش از پیش جذاب به نظر می‌رسد. فعلا باید صبر کرد و دید که آن‌ها با فیلم‌های آینده خود چگونه عمل خواهند کرد. اگر موفقیت جوکر و همچنین دو فیلم قبلی دی سی، یعنی Shazam و Aquaman را ملاک قرار دهیم، به نظر می‌رسد که آن‌ها بالاخره موفق به یافتن جایگاه خود شده‌اند.

.کپی شد https://vgto.ir/1ph

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...