ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

نسخه جدیدی از فیلمنامه Metal Gear Solid آماده شده است

ساخت فیلم متال گیر همچنان ادامه دارد

۲
انارگیفت

با وجود اینکه از ۲۰۰۶ کوجیما ساخت فیلمی از متال گیر سالید را در ذهنش می‌پروراند اما تقریبا ده سال بعد و با اضافه شدن جردن وگت-رابرتس (Jordan Vogt-Roberts) به تیم سازنده فیلم بود که روند توسعه این اثر کمی جان گرفت. رابرتس که کارگردانی فیلم‌های The Kings of Summer و Kong: Skull Island را در کارنامه دارد، چند سال پیش و از سوی سونی به عنوان کارگردان فیلم متال گیر انتخاب شد.

بعد از این اتفاق خبرها پیرامون فیلم بیشتر شدند. در ۲۰۱۷ تیم سازنده اعلام کرد که نویسندگان به همراه کوجیما در حال نوشتن فیلمنامه هستند، در ۲۰۱۸ رابرتس گفت که کار روی فیلمنامه (ظاهرا نسخه اولیه‌اش) به اتمام رسیده و در ۲۰۱۹ هم یکی از بازیگران هالیوودی از علاقه‌اش به بازی در نقش اسنیک گفت. بعد از چند ماه بی‌خبری ساعاتی پیش رابرتس در توییتر سکوتش پیرامون فیلم را شکست:

ببخشید اگر مرتب شما را از احوال فیلم متال گیر سالید باخبر نمیکنم. به تازگی پیش نویس جدیدی از فیلم نامه را تمام کردیم که پر از دیوانه بازی‌های کوجیما و اتفاقات سورئالیسم نظامی است. چیز بیشتری نمی‌گویم. امیدوارم به زودی یک بازیگر خاص را ببینم؛ بیایید این فیلم را بسازیم.

فیلم متال گیر سالیدهنوز هیچ بازیگری برای فیلم متال گیر سالید مشخص نشده اما با توجه به اینکه اسکار آیزک (Oscar Isaac) چند ماه پیش از علاقه‌اش به نقش اسنیک گفته بود، بعید نیست رابرتس به دنبال ملاقات با این بازیگر باشد. بالاخره هنری کویل هم (تقریبا) به همین صورت نقش گرالت در سریال The Witcher را به دست آورد؛ از علاقه‌اش به بازی در ویچر گفت و در نهایت با جلساتی که برگزار شد، به تیم سازنده سریال پیوست.

جزییات زیادی از فیلم متال گیر سالید در دسترس نیست. هرچند این فیلم نسبت به خیلی از فیلم‌های الهام گرفته از بازی‌های ویدیویی که در دست ساخت هستند، تیم مشخص‌تری دارد و هر سال عوض نمی‌شود اما به‌نظر می‌رسد هنوز توسعه‌اش وارد مرحله جدی نشده است. شما چه کسی را مناسب نقش اسنیک می‌دانید؟

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1se

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
Kojiبهمن آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Koji
مهمان
Koji

کریس اوانز

بهمن
مهمان
بهمن

تازه دنبال بازیگرن 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...