تیزر جدید سریال ویچر نبرد گرالت در قصر را به تصویر می‌کشد

به همراه پوسترهای جدید سریال

۱

تیزر تلویزیونی جدیدی از سریال ویچر منتشر شده که هنری کویل در نقش گرالت را در حال مبارزه با گروهی از سربازان به تصویر می‌کشد.

هنوز نمرات منتقدان به این سریال منتشر شده اما نظرات اولیه نشان می‌دهد که ویچر در بسیاری از بخش‌ها درخشیده است. یکی از مواردی که اکثر نویسنده‌ها به آن اشاره کرده‌اند به مبارزات عالی این سریال برمی‌گردد. طبق گفته این گروه از منتقدان، هنری کویل و سایر بازیگران سریال در نبردهای آن فوق‌العاده و فراتر از سطح انتظار ظاهر شده‌اند؛ موضوعی که بخش کوچکی از آن را می‌توانیم در این ویدیو ببینیم.

در کل قرار است نبردهای عظیمی در داستان رخ دهد و گرالت از ریویا به عنوان قهرمان اصلی داستان برای رسیدن به هدف بزرگش باید از سرزمین‌های گوناگون و مکان‌های خطرناک عبور کند و صد البته هیولاهای بزرگ و خطرناکی را کنار بزند. رضایت نتفلیکس از ویچر در حدی بوده که این سریال در حالی که هنوز فصل اول آن منتشر نشده هم برای فصل دوم تایید شده است.

بیشتر بخوانید:

با توجه به بودجه‌ی هنگفت این سریال، جلوه‌های ویژه و طراحی صحنه ویچر هم خوب از آب در آمده است و با محصولی طرف هستیم که با بزرگ‌ترین تولیدات دنیای تلویزیون و حتی سینما قادر به رقابت است. همزمان با این تیزر، پوسترهای جدیدی از این سریال منتشر شده‌اند که شخصیت‌های اصلی دنیای ویچر را به تصویر می‌کشند. در ادامه نگاهی به این پوسترها خواهیم داشت:

سریال ویچر در تاریخ ۲۹ آذر ماه از سرویس نتفلیکس پخش می‌شود. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این سریال را با زیرنویس فارسی تماشا کنید:

.کپی شد https://vgto.ir/1ta

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
جمشید آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
جمشید
مهمان
جمشید

ندیده میگم یکی از بهترین سریالای تاریخ میشه و رو دست گیم او ترونز میزنه و یه سر و گردن بالاتر از باقیه سریالای نتفلیکسِ

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...