ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

این توییت ممکن است به سایلنت هیل جدید اشاره داشته باشد

Masahiro Ito پروژه جدیدی را آغاز کرده و شاید این بازی همان سایلنت هیل باشد

۰
انارگیفت

انگار همه چیز دست به دست هم داده تا احیای سایلنت هیل (Silent Hill) را باور کنیم. کوجیما می‌آید و می‌گوید که ترسناک‌ترین بازی دنیا را می‌خواهد بسازد، بعد شایعاتی به گوش می‌رسد که کونامی با کوجیما به توافقاتی برای سایلنت هیل جدید رسیده و حالا هم نوبتِ توییتِ ماساهیرو ایتو (Masahiro Ito) است تا امیدها را افزایش دهد:

سایلنت هیل جدید

به عنوان یک عضو اصلی [تیم سازنده] روی اثری کار می‌کنم، امیدوارم که بازی کنسل نشود. فعلا چیزی نمی‌توانم بگویم.

البته از این توییت نمی‌شود سایلنت هیل جدید را تایید شده دانست و ممکن است ایتو به پروژه دیگری اشاره داشته باشد ولی سابقه ایتو می‌تواند طرفداران را امیدوار کند.

ایتو یکی از اعضای کلیدی تیم سایلنت (Team Silent) بود، همان استودیویی که چهار شماره ابتدایی سایلنت هیل را ساخت. او در سایلنت هیل 1 طراحی هیولاها را انجام داد و در سایلنت هیل 2 و 3 هم کارگردانی هنری این دو بازی را به عهده گرفت.

بعد از انحلال تیم سایلنت، ایتو روی چندین پروژه سایلنت هیل کار کرد و در نهایت به سونی پیوست تا پروژه ترسناک-تخیلی با حال و هوای روسی را استارت بزند. با این حال بازی که از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ در در ساخت قرار داشت، آن‌قدرها خوب پیش نرفت و سونی ساخت آن را متوقف کرد.

ایتو بعد از توییتی که پیرامون بازی جدیدش زد، عکس بالا را منتشر کرد که احتمالا به همین پروژه اشاره دارد. نکته اینجاست او این عکس را در ۲۰۱۷ نیز منتشر کرده بود ولی آن را از صفحه توییترش حذف نمود. حالا معلوم نیست این طراحی به پروژه جدید هم مربوط می‌شود یا ایتو صرفا خواسته عکس را با بقیه به اشتراک بگذارد.

بد نیست بدانید در سال ۲۰۱۲ ایتو از علاقه‌اش به همکاری با کوجیما برای ساخت یک سایلنت هیل دیگر گفت. شاید پروژه‌ جدیدی که او از آن گفته همین همکاری باشد، شاید هم ما بیش از اندازه خوشبین هستیم. در نهایت باید صبر کرد و دید چه سرنوشتی در انتظار سایلنت هیل خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/28b

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...