ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

پلی استیشن 5 احتمالا هنگام عرضه بازی انحصاری خواهد داشت

بر خلاف ایکس باکس سری X

۰
انارگیفت

همانطور که همه امیدوارند، به نظر می‌رسد کنسول نسل آینده سونی هنگام عرضه بازی یا بازی‌های انحصاری خواهد داشت. چند روز پیش مایکروسافت اذعان داشت برای ماه‌های ابتدای عرضه کنسول ایکس باکس سری X، برنامه‌ای برای انتشار بازی‌های انحصاری ندارند، و عناوین تازه همزمان روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پی‌سی نیز عرضه خواهند شد.

حالا جیسن شرایر دبیر وب‌سایت کوتاکو با اشاره به منبعی نزدیک به سونی گفته پلی استیشن 5 هنگام لانچ بازی انحصاری خواهد داشت.

شنیدم برخی از بازی‌های هنگام عرضه پلی استیشن 5، که نام آنها را نخواهم گفت چراکه قرار است نوعی گزارش برای آنها در آینده آماده کنم، تنها روی پلتفرم پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهند گرفت.

این موضوع به احتمال زیاد یکی از اهرم‌های قدرت سونی برای غلبه کردن بر ایکس باکس سری X خواهد بود؛ چون استراتژی اخیر مایکروسافت که مت بوتی به آن اشاره کرد، به نوعی یکی از برنامه‌های طولانی مدت تیم ایکس باکس و فیل اسپنسر برای حذف مرز میان پلتفرم‌های مختلف است. همانطور که می‌دانید تاکنون تایید شده بازی Halo Infinite همزمان برای ایکس باکس سری X، ایکس باکس وان و ویندوز منتشر خواهد شد.

گفتنی است شرایر در رابطه با بازی‌های مد نظر ایکس باکس گفته هنوز اطلاعی ندارد چه عناوینی هنگام لانچ کنسول در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت و به طور کلی اوضاع از چه قرار خواهد بود، اما تاکید دارد مایکروسافت به استراتژی امکان تجربه بازی‌های ویدیویی روی چند پلتفرم مختلف پایبند خواهد ماند، که به نوعی خود این موضوع هم گفته‌های بوتی را تایید می‌کند.

در هر صورت هر دو کنسول ایکس باکس وان X و پلی استیشن 5 همچنان در دست توسعه هستند و بسیاری از اطلاعات آنها، چه سخت‌افزاری و چه نرم‌افزاری ناشناخته مانده‌اند. فعلا تنها کاری که از دستمان بر می‌آید صبر است، تا هنگام معرفی بیشتر آنها برسد و در نهایت اواخر پاییز سال آینده به آنها دست پیدا کنیم.


بیشتر بخوانید:


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید


تماشا کنید: ویجیاتو – سال آخر پلی استیشن 4

.کپی شد https://vgto.ir/2cb

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...