ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

پروژه دوم سی دی پراجکت بخش آنلاین Cyberpunk 2077 است

بالاخره پرده از راز پروژه AAA دوم برداشته شد

۰

سال گذشته سی دی پراجکت رد (CD Project RED) تایید کرد که در کنار ساخت Cyberpunk 2077 روی یک بازی AAA دیگر هم کار می‌کند و همین حرف کافی بود تا امیدها برای ویچر 4 (The Witcher) زیاد شود.

سی دی پراجکت رد حالا آن‌قدر بزرگ شده که بتواند همزمان روی دو پروژه کار کند و از طرفی با وجود محبوبیت بالای The Witcher 3 Wild Hunt بعید است لهستانی‌ها دوباره به سراغش نروند. بنابراین عجیب نیست که فکر می‌کردیم این پروژه دوم احتمالا همان ویچر 4 باشد.

دیشب سی دی پراجکت رد اعلام کرد که سایبرپانک 2077 با تاخیری پنج ماهه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ منتشر می‌شود

اگر شما هم جزو این دسته هستید، باید ناامیدتان کنم. دیشب که Cyberpunk 2077 تاخیر خورد، میکال نوواکوفسکی (Michał Nowakowski) که معاونت توسعه تجاری سی دی پراجکت رد را به‌عهده دارد در فایلی صوتی از عقب افتادن عرضه بازی و دلایلش گفت.

اما بخش جالب صحبت‌های او به قسمت آنلاین سایبرپانک 2077 مربوط می‌شود. سی دی پراجکت رد تایید کرده بود که سایبرپانک 2077 دارای بخش آنلاینی خواهد بود که بعد از عرضه بازی به انتشار می‌رسد و حالا حرف‌های نوواکوفسکی نشان می‌دهند که پروژه AAA دوم لهستانی‌ها در واقع همین قسمت آنلاین سایبرپانک 2077 است.

نوواکوفسکی اضافه کرد که با توجه به تاخیر بازی و اتفاقات بعد از آن (احتمالا به پورت بازی برای نسل بعدی اشاره کرده) عرضه این بخش آنلاین در ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد. بنابراین برای سایبرپانک 2077 آنلاین باید تا ۲۰۲۲ صبر کنیم.

ویچر 4

البته با وجود اینکه مشخص شده پروژه دوم سی دی پراجکت رد ویچر بعدی نیست اما همچنان ساخت ادامه این بازی کاملا منطقی به‌نظر برسد. از طرفی این استودیو چند وقت پیش و بعد از یک کشمکش نسبتا طولانی، با نویسنده داستان‌های ویچر به توافقی دوباره برای گرفتن لایسنس ویچر رسید.

در پی انتشار سریال ویچر توسط نت فلیکس و محبوبیتی که بین مخاطبین به دست آورد، The Witcher 3 Wild Hunt دوباره به مرکز توجهات تبدیل شد و توانست رشد فروش خوبی را تجربه کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2ez

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...