ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

یوبیسافت از عاملان حمله DDoS به بازی Rainbow Six Siege شکایت کرد

این فرانسوی‌های جدی

۰

یوبیسافت که این روزها حال و روز چندان خوشی ندارد و مدام به ساخت بازی‌های تکراری و تبلیغات ناصحیح متهم می‌شود، یک گروه اینترنتی را متهم کرده و می‌خواهد آنها را به دادگاه بکشد. این کمپانی فرانسوی مدعی است یک وب‌سایت و اعضایش از چند نقطه مختلف جهان، مسئول حملات اخیر DDoS به سرورهای بازی Rainbow Six Siege هستند.

به گزارش پالیگان، یوبیسافت شکواییه‌ای رسمی علیه مدیران سایت SNG.ONE تنظیم کرده که گفته می‌شود از طریق DDoS به یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های این کمپانی حمله کرده. ضمنا شواهد نشان می‌دهد دیگر اهداف این گروه اینترنتی بازی‌هایی مانند فورتنایت، فیفا 20 و Call of Duty Modern Warfare نیز بوده‌اند.

ماجرای این شکواییه به ماه سپتامبر ۲۰۱۹، یعنی اواخر شهریور ماه برمی‌گردد که سرورهای Ranbow Six Siege مورد حمله گسترده DDoS و DoS قرار گرفتند. یوبیسافت مدعی شد که در همان لحظه موفق شده مهاجمان را شناسایی کند و به سرعت جلوی آنها را بگیرد. اما گویا این موضوع برای متوقف کردن آنها کافی نبوده، و به همین ترتیب کار به دادگاه کشیده خواهد شد.

آنها در همان ماه اعلام کردند که اقدامی قضایی و رسمی علیه تمام مهاجمان و هکرها انجام خواهد داد، و هرگز به راحتی از کنار این دست از اقدامات عبور نخواهد کرد. این مسئله هم یکی دیگر از نکات مربوط به تغییرات اساسی در رویکرد و عملکرد این کمپانی است که طی سال‌های اخیر رو به افول حرکت کرده.

همان‌گونه که گفته شد اخیرا تیم هدایت و ادیت کمپانی مورد بحث به چند گروه تقسیم شده و هر کدام نیز مدیر ارشد خودش را دارد. یوبیسافت امیدوار است که اینگونه بازی‌های بعدی آن‌ها تفاوت بیشتری با یکدیگر داشته باشند و روند موفق‌تری را طی کنند.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

.کپی شد https://vgto.ir/2fy

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...