ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با تمام فیتالیتی‌های جوکر در مورتال کامبت 11 آشنا شوید [تماشا کنید]

خنده‌های کشنده

۰

بسیاری از طرفداران سینما و کامیک بوک منتظر اضافه شدن جوکر به مورتال کامبت 11 هستند و حال که فاصله چندانی با رخ دادن این اتفاق نداریم، تمام فیتالیتی‌های این شخصیت در بازی مشخص‌ شده‌اند.

نگرانی بزرگی که در مورد حضور جوکر در مورتال کامبت 11وجود داشت این بود که سازندگان بخواهند به خاطر این که این شخصیت از دنیای کمیک‌بوک‌ وارد مورتال کامبت شده، خشونت مورد انتظار مورتال کامبت را نداشته باشد. اتفاقی که پیش از این در کراس‌آور‌های میان کاراکترهای دی‌سی و مورتال کامبت رخ داده‌ بود اما این ویدیو نشان می‌دهد که نباید نگران این موضوع باشید.

ریچارد اپکار صداپیشه این شخصیت در مورتال کامبت 11 است. او سابقه زیادی در زمینه صداپیشگی کاراکترهای شناخته شده دنیای ویدیو گیم دارد و جدا از این در سینما و تلویزیون هم حضور فعالی داشته است. البته گروه بزرگی از طرفداران جوکر، مارک همیل را به عنوان صدای اصلی او در دنیای ویدیو گیم و انیمیشن می‌شناسند.

 

نکته جالب دیگر در مورد مورتال کامبت ۱۱ به اسکین‌های مخصوص کاراکترهای دی‌سی برمی‌گردد. باراکا اسکین شخصیت Killer Croc و کیتانا اسکین شخصیت Catwoman را دریافت خواهند کرد. اسکین جدید نوب سایبات هم او را به شکل «بتمنی که می‌خندد» (The Batman Who Laughs) در می‌آورد. همچنین پکی دیگر با نام The Lord of Apokolips به طور انحصاری برای دارندگان سیزن پس منتشر خواهد شد که شخصیت گراس را به دارکساید تبدیل می‌کند.

کاراکتر جوکر در تاریخ ۸ بهمن برای کاربران مورتال کامبت ۱۱ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

.کپی شد https://vgto.ir/2i8

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...