ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Cyberpunk 2077 در نمایشگاه بازی تایپه حضور خواهد داشت [بروزرسانی: نمایشگاه کنسل شد]

به همراه The Last of Us Part 2 و Nioh 2

۰

به‌روز‌رسانی:

به دنبال گسترش وحشتناک ویروس کرونا در سراسر جهان و کشته شدن بیش از دویست نفر در لحظه نگارش این بروزرسانی، برگزاری نمایشگاه بازی تایپه نیز تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. سخنگوی این رویداد دقایقی قبل اعلام کرد: «نمایشگاه بازی تایپه یکی از رویدادهای نمادین در این صنعت به شمار می‌آید. با در نظر داشتن این موضوع، سازمان بهداشت جهانی پیرو شیوع ویروس کرونا وضعیت اضطراری اعلام کرده. به خاطر اینکه برگزاری نمایشگاه گیم تایپه باعث دور هم جمع شدن جمعیت کثیری خواهد بود و احتمال ابتلا را بالا می‌برد، کمیته تصمیم گرفته ریسک نکرده و این مهم را فعلا کنسل کند. پیشاپیش از شرکت‌کنندگان عذرخواهی می‌کنیم و می‌دانیم که علت تصمیم ما را درک می‌کنند. جزئیات این تعویق و تاریخ احتمالی برگزاری ثانویه به زودی اعلام خواهد شد».

نمایشگاه بازی تایپه قرار بود ششم فوریه معادل با هفدهم بهمن ماه آغاز شود.


اصل خبر: نمایشگاه بازی تایپه یا Taipei Game Show از هفته آینده آغاز می‌شود و قرار است بازی‌های بزرگی در آن نمایش داشته باشند. همچنین برای برخی از آن‌ها نیز دموهای قابل بازی در نظر گرفته خواهد شد.

یکی از حاضران اصلی این نمایشگاه سونی با پلی استیشن خواهد بود که سه فضای مجزا برای سه بازی خود در نظر گرفته است؛ The Last of Us Part 2، بازسازی Final Fantasy 7 و Nioh 2 سه عنوانی خواهند بود که سونی برای آن‌ها نمایش خواهد داشت. همچنین شرکت سگا نیز همراه با ۱۰ بازی جدید حضور خواهد یافت که یکی‌شان Yakuza 7 خواهد بود.

علاوه بر این سی‌دی پراجکت رد نیز حضور خواهد داشت و قرار است نمایشی جدید از گیم پلی Cyberpunk 2077 داشته باشد. البته همانند نمایش‌های قبلی بازی در E3 و Gamescom، این گیم پلی نیز تنها برای مخاطبان محدودی نمایش داده خواهد شد و معلوم نیست که چه موقعی سایر مردم می‌توانند آن را تماشا کنند.

علاوه بر این‌ها، نمایشگاه بازی تایپه میزبان بردگیم‌ها، مسابقات ورزش‌های الکترونیکی و تعداد زیادی بازی مستقل خواهد بود. قرار است ۲۳۳ غرفه مستقل به نمایندگی ۲۱ کشور از سرتاسر جهان در نمایشگاه حضور داشته باشند.

نمایشگاه بازی تایپه از تاریخ ۶ فوریه (۱۷ بهمن) آغاز خواهد شد و تخمین زده شده که حدود ۳۵۰ هزار شرکت‌کننده در آن حضور پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2kr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...