ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

عقب افتادن عرضه Cyberpunk 2077 به خاطر قدرت پایین‌تر ایکس باکس وان بوده است

ظاهرا مشکلات اولیه ایکس باکس وان گریبان سی دی پراجکت رد را گرفت

۰

همانقدر که پلی استیشن 3 نسل هفتم را بد شروع کرد، به همان اندازه ایکس باکس وان شروع بدی در نسل هشتم داشت. مایکروسافت سیاست‌های اشتباهی را پیش گرفت و از آن طرف قدرت پایین‌تر مدل پایه ایکس باکس وان نسبت به پلی استیشن 4 باعث شد تا بعضی بازی‌ها با کیفیت بهتری روی کنسول سونی اجرا شوند.

اگرچه مایکروسافت با ایکس باکس وان اس توانست اشتباهات سخت‌افزاری‌اش در مدل‌های اولیه ایکس باکس وان را جبران کند اما انگار این اشباهات هنوز هم چالش‌هایی را برای سازندگان به وجود می‌آورد.

بوریس نیسپیلاک (Borys Niespielak) که از اینسایدرهای لهستانی است در پادکستی و با استناد به منابعش از علت تاخیر خوردن سایبرپانک 2077 گفت. با توجه به صحبت‌های او مدل پایه ایکس باکس وان آن‌قدر قدرتمند نیست که بتواند بازی را به خوبی اجرا کند و ظاهرا سی دی پراجکت رد مدت‌ها بود که از عملکرد ساخته‌اش روی این کنسول رضایت نداشت.

در نهایت لهستانی‌ها تصمیم می‌گیرند که اگر مشکلات مربوط به نسخه ایکس باکس وان تا ژانویه ۲۰۲۰ حل نشوند، عرضه بازی را عقب بیاندازند. نیسپیلاک در ادامه صحبت‌هایش افزود که بخش داستانی اصلی بازی سه ماه پیش به اتمام رسیده اما بعضی از ماموریت‌های فرعی همچنان جای کار دارند.

تاخیر خوردن سایبرپانکسی دی پراجکت رد واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده ولی اگر حرف‌های نیسپیلاک واقعیت داشته باشند، کاهش گرافیکی بازی حالا محتمل‌تر از گذشته به نظر می‌رسد. نمایش‌های جدید سایبرپانک 2077 از لحاظ گرافیکی به آن چیزی که در نمایش‌های اولیه دیدیم، نزدیک نیستند.

جدا از اینکه سابقه سی دی پراجکت رد در کاهش کیفیت بصری The Witcher 3: Wild Hunt نسبت به تریلرها، بعضی‌ها را نگران کرده است. The Witcher 3 گرافیک خوبی داشت ولی آن چیزی که سی دی پراجکت نشان داد، بهتر از نسخه نهایی بود.

سایبرپانک 2077 قرار است در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) منتشر شود؛ پنج ماه تاخیر نسبت به تاریخ عرضه قبلی که ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ بود. بازی یک بخش آنلاین هم خواهد شد که البته با توجه به گفته‌های سازنده، احتمالا برای انتشارش باید تا ۲۰۲۲ صبر کنیم.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2is

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...