ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فعلا برنامه‌ای برای عرضه Cyberpunk 2077 روی کنسول‌های نسل بعد وجود ندارد

سی دی پراجکت تمام تمرکزش را روی نسل فعلی گذاشته است

۰

با تاخیر پنج ماهه‌ای که Cyberpunk 2077 خورد، عجیب نیست که بعضی‌ها دست نگه دارند و بازی را روی کنسول‌های نسل بعد تجربه کنند. سایبرپانک 2077 در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) منتشر می‌شود و با توجه به شایعات هم پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس ماه اکتبر (مهر-آبان ۱۳۹۹) از راه می‌رسند.

حتی اگر سایبرپانک 2077 چند ماه بعد از عرضه کنسول‌های نسل بعد به این پلتفرم‌ها بیاید باز منطقی است صبر کردن و تجربه بازی با کیفیت بالاتر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس. با این وجود احتمالا سایبرپانک 2077 دیرتر از آنچه انتظار داریم به نسل نهم خواهد آمد:

در حال حاضر سایبرپانک برای عرضه در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده، تغییری در این برنامه به وجود نیامده است. ما اطلاعات زیادی از کنسول‌های نسل بعد داریم و مطمئنا آن‌ها هم در برنامه‌هایمان هستند اما فعلا چیزی نمی‌توانیم بگوییم.

نقل قول بالا بخشی از صحبت‌های آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، ریاست سی دی پراجکت رد با سهام داران این استودیو بود. جدا از اینکه فعلا استودیو تمرکزش را روی اتمام بازی گذاشته، طبیعی است که آن‌ها پورت نسل نهم سایبرپانک 2077 را با یک فاصله زمانی نسبتا زیاد منتشر کنند تا به فروش نسخه‌های نسل هشتم لطمه‌ای وارد نشود.

مشابه کاری که راک استار با GTA کرد. GTA V در ۲۰۱۳ به پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 آمد و بعد از ۱۴ ماه روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد و روی هر دو نسل به فروش بالایی رسید.

سایبرپانک برای پلی استیشن 5کیچینسکی در صحبت‌هایش به تاخیر بازی هم اشاره کرد. گفته‌های او نشان می‌دهند که تمام استودیو با عقب افتادن عرضه سایبرپانک 2077 موافق بودند: «حالا وقت کافی داریم و می‌خواهیم مطمئن شویم بازی همان کیفیتی که به دنبالش هستیم را خواهد داشت.»

با این حال تاخیر خوردن یک بازی هر چه قدر که برای طرفداران خوب است و در نهایت منجر به تجربه‌ای با کیفیت‌تر می‌شود اما آن‌قدرها به نفع اعضای استودیو نخواهد بود. سایبرپانک 2077 در مرحله پایانی توسعه به سر می‌برد و بنابراین سازندگان برای تکمیل آن باید بیش از اندازه کار کنند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2fx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...