ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جزییات تازه از گیم‌پلی و داستان Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

خبری از گنون نیست

۰

در نبود هیچ خبر رسمی از سوی نینتندو، در حال حاضر شاهد شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی راجع به نسخه دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در فضای آنلاین هستیم. در یکی از این شایعات می‌شنویم که نسخه بعدی در اصل Bond of the Triforce نام خواهد گرفت و در سیاه‌چاله‌هایی جریان خواهد داشت که لینک و زلدا باید به کمک یکدیگر از آن‌ها جان سالم به در ببرند.

حالا شایعاتی تازه منتشر شده که این شایعه قبلی را نقض نمی‌کند و بالعکس، جزییات بیشتری راجع به داستان، گیم‌پلی و آنتاگونیست (شخصیت منفی) اصلی بازی ارائه می‌کند.

بنابر این شایعه، Zelda: Breath of the Wild 2 ماجراهای بعد از نخستین قسمت را روایت می‌کند و لینک و زلدا که حالا با خطری تازه روبه‌رو شده‌اند، در پی بازسازی سرزمین هایرول برآمده‌اند. قرار است مثل نسخه قبلی شایعات سکانس‌های فلش‌بک و خاطرات مختلف باشیم اما گفته می‌شود این فلش‌بک‌ها متعلق به دوران پیش از خواب ۱۰۰ ساله لینک هستند و ما را بیشتر با ریشه‌های هایرول آشنا می‌سازند.

منبع این شایعه در ادعایی عجیب اضافه کرده که این سکانس‌های خاطرات شباهت بسیار زیادی به فیلم پدرخوانده ۲ دارند اما جزییات بیشتری در این باره منتشر نکرده.

در شایعه آمده که شاهد بازگشت «گنون» در Breath of the Wild 2 نخواهیم بود و این موضوع با توجه به اینکه با یک دنباله مستقیم طرف هستیم منطقی به نظر می‌رسد. علاوه بر این، در تریلر رونمایی از بازی شاهد دشمنی بودیم که بسیاری باور دارند «زنت»، آنتاگونیست بازی Twilight Princess است.

حالا سوال اصلی اینست که این «افشاگری»‌ تا چه حد حقیقت دارد. کسی که این جزییات را در انجمن ردیت منتشر کرده مدعی شده که از منابعی موثق به این اطلاعات دست یافته؛ منابعی که پیشتر عرضه Xenoblade 2 را یک سال زودتر از عرضه فاش کرده بودند. باید افزود این تنها پست کاربر BobisTheWise در ردیت است و بنابراین به سختی می‌توان به او اعتماد کرد.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ ساخته می‌شود و احتمالاً طی سال جاری میلادی یا سال ۲۰۲۱ به دست گیمرها برسد.

.کپی شد https://vgto.ir/2zx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...