ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هیروی جدید Overwatch با نام Echo معرفی شد

شخصیتی آشنا برای طرفداران دنیای اورواچ

۰
انارگیفت

بلیزارد از ۳۲مین هیروی بازی Overwatch رونمایی کرد و او کسی نیست جز Echo، روباتی که دارای هوش مصنوعی بسیار پیشرفته و نشان دهنده اوج تکنولوژی بشر.

هواداران بازی ممکن است او را از خیلی وقت پیش به خاطر داشته باشند. او از زمان سینماتیکی در مورد شخصیت McCree که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود، به عنوان یکی از کاندیدهای انتخاب شدن به عنوان یک هیرو حضور پیدا کرده بود. او از نظر داستانی هم به نظر کارکتر مهمی می‌رسد؛ چرا که در آن سینماتیک مک‌کری می‌گوید: «داریم گروه همیشگی را برمی‌گردانیم. آن‌ها مرا می‌خواهند، اما واقعا به تو نیاز دارند.»

 

بلیزارد از چند روز گذشته در توییتر خود با پست کردن روزنگار شخصیتی به نام «دکتر مینا لیاو» به این هیرو اشاره کرده بود. اکو توسط این شخصیت به عنوان یک نمونه‌ای شبیه به خود ساخته شده تا به اورواچ کمک کند. بلیزارد طبق سنت خود تریلری انیمیشنی برای معرفی او منتشر کرده است؛ البته آن‌ها فعلا در مورد قابلیت‌های مخصوص او صحبتی نکرده، اما با توجه به سابقه بلیزارد می‌توان حدس زد که به زودی جزئیات بسیار بیشتری از او منتشر شود.

در حال حاضر اورواچ و بازیکنانش در وضعیتی کمی عجیب قرار گرفته‌اند. Overwatch 2 تایید شده و مهم‌ترین محتوای آن به بخش داستانی PvE برمی‌گردد. قرار است بخش چندنفره بین هر دو عنوان مشترک باشد، اما با این حال بسیاری از کاربران همچنان نمی‌دانند با این خبر چطور برخورد کنند. در کنار نسخه دوم بازی، انیمیشنی هم بر اساس آن در حال ساخت است.

.کپی شد https://vgto.ir/3dq

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...