ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سنگ‌های بی‌نهایت دوباره به دنیای مارول باز می‌گردند

و به دستان قهرمانان و خبیث‌های جدید می‌افتند

۰

سنگ‌های بی‌نهایت مارول دوباره به این دنیا باز می‌گردند؛ آن هم در کمیکی با عنوان Infinite Destinies که همین چهارشنبه معرفی شد. این مجموعه شامل هشت شماره سالانه (Annual) است که قهرمانان و خبیث‌های جدید کمیک‌های مارول را در خود جای می‌دهد و به ارتباط آن‌ها با این سنگ‌های قدرتمند می‌پردازد.

این شماره‌های سالانه در صفحات هشت مجموعه مجزای دیگر اتفاق می‌افتند که هر کدامشان شخصیت جدیدتری را به عنوان مهمان دربر می‌گیرند. هر ماه دو شماره از Infinite Destinies منتشر می‌شود که ماه اول با کمیک‌های Iron Man Annual #1 (خلق توسط جد مک‌کی و ایبرایم رابرتسون) با حضور شخصیت کوانتوم (Quantum) و Captain America Annual #1 (خلق توسط جری داگن و مارکو کاستیلو) با حضور شخصیت اورتایم (Overtime) پیش می‌رود.

داستان کمیک آیرون من روی ماجرای تونی استارک در ردیابی کردن آدم‌رباهای مایلز مورالز (Miles Morales) تمرکز می‌کند که در نهایت او را به سمت کوانتوم و اسسور (Assessor) می‌کشاند. کمیک کاپیتان آمریکا نیز داستان اورتایم را روایت می‌کند که چگونه از صف اعدام فرار کرده، با سنگ روح ارتباط برقرار می‌کند و با آن پیوند می‌خورد.

مجموعه‌های دیگر شامل Miles Morales: Spider-Man Annual #2 با حضور شخصیت امیولت (Amulet) و Amazing Spider-Man Annual #1 با حضور شخصیت استار (Star) است. این قهرمانان و خبیث‌های جدید به صورت مستقیم با سنگ‌های بی‌نهایت ارتباط برقرار می‌کنند و با آن‌ها پیوند می‌خورند، همان طور که استار قبلاً با سنگ واقعیت ارتباط برقرار کرده بود.

فرصت دادن به شخصیت‌های جدیدتر کمیک‌های مارول برای ارتباط برقرار کردن با یکی از مشهورترین اشیای این دنیا یک راه حل عالی برای معرفی کردن آن‌ها به دنیا است. هر شماره سالانه از مجموعه Infinite Destinies یک داستان کوچک را نیز شامل شده که در آن نیک فیوری دوباره با مأمور کولسن (Agent Coulson) همراه می‌شود.

مک‌کی در مورد این مجموعه می‌گوید:

سنگ‌های بی‌نهایت خانه‌های جدیدی پیدا کرده‌اند… [خانه‌هایی از جنس] آدم‌ها!

Infinite Destinies فصل جدیدی از داستان سنگ‌های بی‌نهایت و شخصیت‌هایی که با آن‌ها پیوند خورده‌اند… و همینطور قدرت‌هایی که در دنیای مارول نظرشان به این بازیکن‌های قدرتمندِ جدید جلب می‌شوند است.

دیدن این که سنگ‌های بی‌نهایت دوباره باز می‌گردند و در مرکز اتفاقات دنیای مارول قرار می‌گیرند به خودی خود جذاب است. اما یک پرسش مطرح می‌شود، آیا قرار است سنگ‌ها برای همیشه (یا حداقل برای مدتی طولانی) با این شخصیت‌های پیوند بخورند یا یک شخصیت دیگر در انتهای کمیک همه آن‌ها را جمع آوری می‌کند؟

ترتیب انتشار کمیک‌های مجموعه Infinite Destinies به صورت زیر است:

  • ماه ژوئن: Iron Man Annual #1 با حضور کوانتوم / Captain America Annual #1 با حضور اورتایم
  • ماه جولای: Thor Annual #1 با حضور روح فساد / Black Cat Annual #2 با حضور وایت فاکس (White Fox)
  • ماه آگوست: Avengers Annual #1 شخصیت مهمان محرمانه / Miles Morales: Spider-Man Annual #1 با حضور امیولت
  • ماه سپتامبر: Guardians of the Galaxy Annual #1 با حضور پرنس قدرت / Amazing Spider-Man Annual #2 با حضور استار

همچنین کاور دو کمیک Iron Man Annual #1 و Captain America Annual #1 نیز منتشر شده‌اند که در زیر می‌توانید تماشایشان کنید.

منبع: Screen Rant

.کپی شد https://vgto.ir/3e2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...