ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جان کرازینسکی کانال یوتیوبی با محوریت پخش «خبر خوب» ساخت

بازیگر سریال The Office می‌خواهد در بحران کرونا به مردم کمک کند

۰

«جان کرازینسکی»، بازیگر سریال The Office و کارگردان فیلم‌هایی مانند دو قسمت A Quiet Place، سعی دارد وظیفه خود را انجام دهد تا به مردم خوشحالی هدیه کند. او کانالی یوتیوبی به نام Some Good News را ساخته و اولین قسمت از برنامه او قابل تماشاست. جان کرازینسکی این برنامه را بر اساس نظرسنجی توییتری خود ساخته که در آن از مردم پرسیده بود ماجراهایی را تعریف کنند که خنده‌دار باشند. او با استفاده از این داستان‌ها و مصاحبه با دوستان سلبریتی‌اش، مانند «استیو کرل» که در آفیس با او همبازی بود، سعی دارد به مردم روحیه بدهد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، کرازینسکی در مورد این برنامه گفت:

سال‌ها به این فکر می‌کردم که چرا برنامه‌ای تنها برای اخبار خوب نداریم. به‌همین دلیل من ناامیدانه به دنبال چنین چیزی بودم و در نهایت، این هفته از شما پرسیدم – نه، التماس کردم – خبرهای خوبی را ارائه دهید و شما نیز این‌کار را به بهترین نحو انجام دادید.

بعد از اینکه پاسخ‌ها و داستان‌‎های دلگرم‌کننده‌تان را خواندم، با خود فکر کردم «خب، کافی است. چرا ما و چرا همین الان اینکار را انجام ندهیم؟» پس خانم‌ها و آقایان، این شما و این SGN. شما مقصر این ماجرا هستید. من جان کرازینسکی هستم و اگر تا کنون متوجه نشده‌اید، خودم هم نمی‌دانم دارم چه کار می‌کنم.

کرازینسکی که کت‌وشلوار و کراوات بر تن داشت و همانند یک مجری رسمی رفتار می‌کرد، داستان‌های خوبی را در مورد چندین کار خوب به اشتراک گذاشت. مثلا داستان فردی از ایالت مِین را تعریف کرد که به همسایه‌هایش خرچنگ می‌داد. او همچنین در بخش گریه‌آور ماجرا، با یک فرد ۱۵ ساله که سرطان را شکست داده بود، مصاحبه کرد.

کرازینسکی سپس به مناسبت سالگرد ۱۵ سالگی سریال The Office با کرل مصاحبه کرد و این دو از خاطراتشان در صحنه فیلمبرداری گفتند. خصوصا از آخرین صحنه‌ای که با هم ضبط کردند صحبت شد که ممکن است برخی از طرفداران را به گریه وادارد. سپس بحث ریبوت این سیت‌کام دوستداشتنی مطرح شد که کرازینسکی گفت بیشتر علاقه دارد تا مجددا همه بازیگران همراهش را ببیند و با آنها خوش و بش کند. او پیش‌تر هم درباره ریبوت آفیس صحبت کرده بود و طبق اخبار منتشر شده، احتمال وقوع آن چندان هم کم نیست.

فیلم جدید کرازینسکی، یعنی A Quiet Place Part 2 هم به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تأخیر خورد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

.کپی شد https://vgto.ir/3jx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...