ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کوجیما پروداکشنز هم کرونایی شد

خبر بد برای کارگردان ژاپنی

۰

استودیوی کوجیما پروداکشنز، توسعه دهنده بازی Death Stranding (بررسی ویجیاتو) امروز رسما اعلام کرد یکی از نیروهایش به ویروس کرونا مبتلا شده. این شرکت که توسط هیدئو کوجیما کارگردان خلاق آثار مهمی در صنعت گیم تاسیس شده، طی بیانیه‌ای عنوان کرده نتیجه تست PCR یکی از نیروهایش مثبت شده و وی به ویروس کرونا مبتلا است.

در حالی که این اداره از تاریخ ۲۰ مارس تعطیل شده، استودیوی بازی‌سازی مستقر در کشور ژاپن تمام فعالیت‌های اداری و دفتری خودش را به طور کامل متوقف خواهد کرد و نیروها و پیمانکاران با دقت بیشتری از خانه کار می‌کنند. هرچند گویا این موضوع دائمی نخواهد بود.

ما به صورت مستمر مشغول همکاری با واحدهای پزشکی و سلامت هستیم، و از آنجایی که نتیجه آزمایش این کارمند در حالی که در دفتر کار نمی‌کرده مثبت اعلام شده، و باقی نیروهای کوجیما پروداکشنز ارتباط نزدیکی با او نداشته‌اند، تعطیلی کامل اداره دائمی نخواهد بود.

ولی در هر صورت ما در کوجیما پروداکشنز تصمیم گرفته‌ایم تمام الزامات بهداشتی و تمهیدات پیشگیرانه را برای حفظ سلامتی تمام نیروها و همچنین تمام جوامع مربوط به ما را به کار بگیریم.

این تمهیدات در واقع شامل بسته شدن درب‌های تمام ادارات مربوط و همکار، قطع فعالیت‌های توسعه، و اطمینان حاصل کردن از دورکاری ایده‌آل و مناسب تمام نیروها بدون استثنا، و نظارت بر سلامت تمام کارمندان و پیمانکاران خواهد بود.

کوجیما پروداکشنز به تلاش و کار خود برای کمک به نیروهای پزشکی و سازمان‌های سلامت جهان ادامه می‌دهد تا بتوان با همراهی یکدیگر تا جای ممکن از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری شود.

گفتنی است طرفداران معتقدند کوجیما با Death Stranding ویروس کرونا را پیش‌بینی کرده است؛ تعطیلی این استودیو در حال اتفاق افتاده که هیدئو کوجیما کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده، و حال باید دید چه تاثیر و تعویقی در پروژه‌های احتمالی این استودیو از جمله سایلنت هیل جدید خواهد افتاد.


تماشا کنید: ویجیاتو – ۳ اشتباه کوجیما در ساخت Death Stranding

.کپی شد https://vgto.ir/3k6

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...