ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تاریخ عرضه Cyberpunk 2077 ممکن است تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گیرد

چه می‌کنه این ویروس!

۱
انارگیفت

با گسترش ویروس کرونا و تعطیل شدن استودیوهای بازی‌سازی، این احتمال به وجود آمده که بازی‌ها با تاخیر نسبت به تاریخ عرضه‌ای که پیش از این مشخص شده بود منتشر شوند؛ اتفاقی که ممکن است برای سی دی پراجکت رد و بازی Cyberpunk 2077 رخ دهد.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، تا به اینجای کار ویروس کرونا تاثیری روی طی شدن مراحل ساخت بازی Cyberpunk 2077 و برنامه‌های توسعه این پروژه هنوز طبق چیزی که پیش از این مشخص شده بود در حال طی شدن هستند.

البته هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت که Cyberpunk 2077 در همان تاریخی که پیش از این قرار بود عرضه می‌شود و این احتمال هم وجود دارد که در نهایت تعطیلی دفتر کار استودیو در روند ساخت بازی مشکلاتی ایجاد کند.

پیش از این و در شرایطی که هنوز با ویروس کرونا وارد نبرد نشده بودیم سی دی پراچکت رد اعلام کرده بود که طرفداران دیگر نباید نگران تاخیر در عرضه بازی باشند و Cyberpunk 2077 در همان تاریخی که پیش از این اعلام شده بود، منتشر خواهد شد.

این اتفاق برای استودیو ناتی داگ و بازی The Last of Us Part 2 هم رخ داده است. به خاطر تعطیلی استودیو، عرضه این بازی تا زمان نامشخصی تاخیر خورده و صفحه پیش‌خرید آن هم از فروشگاه پلی استیشن حذف شده است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و گوگل استیدیا عرضه می‌شود. خریداران نسخه پی‌سی بازی هم می‌توانند بازی را از طریق سرویس استریم GeForce Now تجربه کنند. همچنین عرضه بازی برای ایکس باکس سری ایکس تایید شده است.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3ox

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
ehsansh8964 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ehsansh8964
کاربر
ehsansh8964

منطقیه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...