ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اصلی‌ترین گزینه‌های رهبری در فاز جدید دنیای سینمایی مارول

کاپیتان مارول یا بلک پنتر؟ شایدم دکتر استرنج…

۲۵
انارگیفت

در این مطلب به معرفی 7 مورد از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای رهبری قدرتمندترین ابر قهرمانان زمین در فاز جدید دنیای سینمایی مارول و اونجرز می‌پردازیم.

سال گذشته فاز سوم دنیای سینمایی مارول با فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه در سال 2019 پایان یافت. بخش جدید فیلم‌های ابرقهرمانی مارول زمستان امسال با فیلم بیوه سیاه شروع می‌شود و با سریال فالکون و سرباز زمستان ادامه خواهد یافت. پرسشی که مطرح می‌شود این است که در فاز چهارم و فیلم انتقام جویان 5 (Avengers 5) چه کسی رهبری قهرمانان زمین را برعهده دارد؟ با ویجیاتو همراه باشید تا به بررسی قدرتمندترین و مهم‌ترین گزینه‌های مارول برای این جایگاه بپردازیم.

بهترین گزینه‌ها برای رهبری قدرتمندترین قهرمانان زمین

فالکون

قدرتمندترین قهرمانان زمین

کاپیتان آمریکای جدید؟ براساس آنچه در پشت صحنه سریال فالکون و سرباز زمستان دیدیم، احتمالا فالکون (سم ویلسون) سپر استیو راجرز را به ارث ببرد. ویلسون یکی از محتمل‌ترین گزینه‌ها برای رهبری قدرتمندترین ابرقهرمانان زمین است؛ زیرا او توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دارد، همواره در کنار استیو راجرز بوده و از تجربه نظامی بالایی نیز بهره‌مند است. فالکون تا به امروز تعامل و پویایی مناسبی با سایر اعضای تیم قهرمانان داشته‌است و به‌خوبی می‌داند در شرایط مهم باید کجا بایستد.

آیا او برای رهبری تیم به عنوان «کاپیتان آمریکا» و آن سپر نیاز دارد؟ این‌طور فکر نمی‌کنیم، ولی این لقب و جایگاه می‌تواند به فالکون در رسیدن به مطلوبش کمک شایانی کند.

کاپیتان مارول

قدرتمندترین قهرمانان زمین

همیشه قوی‌ترین اعضای یک گروه بهترین گزینه برای مدیریت آن جمع نیست، اما ماجرا برای کارول دانورز کمی متفاوت است و او با در نظر گرفتن توانایی‌هایش می‌تواند رهبر تمام عیاری برای قهرمانان مارول باشد. او تجربیات زیادی در گوشه و کنار کهکشان دارد و در کنار آن همواره شهروند زمین است.

براساس ملاقات دانورز با نیک فیوری در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه و قدرت‌های چشم‌گیر او، احتمالا کسی با رهبری خانوم مارول مخالفی نخواهد کرد. تصور می‌کنیم در فیلم کاپیتان مارول 2 با جزئیات بیشتری از تجربیات کهکشانی او آشنا شویم و دریابیم چرا او مناسب‌ترین گزینه برای رهبری انتقام جویان است.

ماشین جنگ (وارماشین)

قدرتمندترین قهرمانان زمینچرا جیمز روپرت «رودی» رودس تصمیم‌گیرنده نهایی در تیم اونجرز نباشد؟ ماشین جنگ از ابتدای دنیای سینمایی مارول (مرد آهنی محصول 2008) نقش پررنگی به عنوان تکیه‌گاه مرد آهنی داشته‌است، اما رودس در انتقام جویان: پایان بازی نشان داد می‌تواند عهده‌دار مسئولیت‌های مهم‌تری نیز باشد و در آن فیلم قدم بزرگی برای نشان دادن پتانسیلش برای رهبری قدرتمندترین قهرمانان زمین در فاز چهارم برداشت.

جیمز رودس برخلاف اسم خشنش، یکی از محتاط‌ترین اعضای گروه است. او قبل از انجام هرکاری می‌خواهد احاطه اطلاعاتی کامل و پیش‌بینی واضحی از حرکت‌های بعدی خود و همراهانش داشته باشد. احتمال مرگ و قدرت نسبتا کمتر ماشین جنگ در مقابل دیگر ابرقهرمانان احتمالا بزرگ‌ترین چالش او در مسیر رسیدن به رهبری باشد.

ویژن

قدرتمندترین قهرمانان زمین

در زمان نوشتن این مطلب ، ویژن رسما مرده است، اما این‌طور که پیداست او در سریال جدید دیزنی پلاس توسط اسکارلت ویچ حیاتی دوباره می‌یابد. اگر ویژن بعد از بازگشتش همان قهرمانی باشد که تا پیش از انتقام جویان: جنگ ابدیت می‌شناختیم، گزینه بسیار مناسبی برای رهبری است.

ذهن تحلیلی ویژن و قدرت پردازش او برای انتخاب بهترین راه‌ها و سناریوها در کوتاه‌ترین زمان، قابل‌توجه‌ترین برتری او بر سایرین است. به‌علاوه او اسکارلت ویچ را دارد که تمام قد از تصمیماتش حمایت خواهد کرد و هیچ‌کس دوست ندارد در مقابل اسکارلت قرار بگیرد!

پلنگ سیاه

قدرتمندترین قهرمانان زمین

تیچالا که ملت واكاندا را برای مدت کوتاهی رهبری کرد، چرا نتواند انتقام جویان را رهبری کند؟ مطمئنا ریاضت‌ها و عملکرد او در فیلم پلنگ سیاه برای بازپس‌گیری سلطنتش نظر بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده‌است.

پلنگ سیاه تا به حال هیچ‌گاه یکی از انتقام جویان نبوده و میزان آگاهی و دانش او در مورد جهان کم‌تر از سایر کاندیداهای حاضر در این لیست است، اما نباید فراموش کرد او موافقت یک ملت را به همراه دارد. همچنین تیچالا به فناوری‌ها و امکانات واکاندا دسترسی دارد که می‌تواند در نبردهای آتی بسیار مفید باشد.

واسپ

قدرتمندترین قهرمانان زمین

واسپ یا زنبورک شاید شخصیت تازه واردی به دنیای اونجرز و جهان سینمایی مارول باشد، اما او از ویژگی‌های ممتازی برخوردار است که شانس رهبر شدنش را بالا می‌برند. واسپ یک معامله‌گر بزرگ، دختری با نبوغ بالا و از همه مهم‌تر دختر هنک پیم است. چه ویژگی‌های دیگری لازم است شما هم او را یکی از شانس‌های اصلی رهبری قدرتمندترین قهرمانان زمین بدانید؟

در دنیای کمیک‌ها این شخصیت پس از کشته شدن والدنیش تیم انتقام جویان را کنار یکدیگر جمع می‌کند و به رهبری آن‌ها می‌پردازد. مارول می‌تواند در سینما هم قوس مشابه‌ای برای شخصیت هوپ پیم ایجاد کند و با برگزیدن او به عنوان رهبر جدید تیم، توازن را میان ابرقهرمانان زن و مردش برقرار کند.

دکتر استرنج

قدرتمندترین قهرمانان زمین

استفان استرنج یکی از بهترین ابرقهرمانان در استفاده از جادو به‌شمار می‌رود و در سری فیلم‌های مارول از معدود افرادی است که درک درستی از جهان معنوی-عرفانی دارند. همچنین حلقه‌های جادویی او امکان جابه‌جایی سریع (Fast Travel) را برایش به ارمغان می‌آورند که برای هر رهبری می‌تواند قابلیتی برجسته باشد.

درحالی که دکتر استرنج قادر نیست خلاء رفتن مرد آهنی از میان تیم انتقام جویان را به‌طور کامل پر کند، اما ویژگی‌ها و جادوهای او می‌تواند به مرور اوضاع را بهبود ببخشد. به علاوه شخصیت دکتر رابرت بروس بنر فیزیک‌دان (هالک) هم وجود دارد تا به برخی از کارهای علمی رسیدگی کند. شاید وقت آن رسیده تا یک شخصیت روشن‌فکر رهبری تیم اونجرز را بر عهده بگیرد.

نظر شما در این‌باره چیست؟ شما چه شخصیت را مناسب‌ترین گزینه برای رهبری قدرتمندترین قهرمانان زمین در ادامه دنیای سینمایی مارول می‌دانید.


بیشتر بخوانید:

ویجی‌ لاگ: چرا باید بریکینگ بد را قبل از Better Call Saul ببینیم؟

تماشای ویدیو با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو

منبع: CinemaBlend

.کپی شد https://vgto.ir/4hx

25
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
14 نظرات
11 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
15 نویسندگان دیدگاه
اردشیرFoxMr.Natsumaniآرش پارساپور آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
اردشیر
مهمان
اردشیر

خوابیا ویژن مرد

Fox
مهمان
Fox

یعنی تیترت تو حلقم.
چشمام چهارتا شد یه لحظه: «اصلی‌ترین گزینه‌های رهبری…!»
انتظار داشتم بعدش یه چیز دیگه بیاد.
ترجمه صرف که بکنی از این بهتر در نمیاد متاسفانه.

علی
مهمان
علی

دکتر استرنچ احتمالا جای کاپیتان(رهبر تاکتیکی)و بلک پنتر جای آیرون من(تامین کننده پول) را میگیرن

آرش پارساپور
ویراستار

ولی با ترند دنیا بعید نیست که یک زن جای کاپیتان رو بگیره و کاپیتان مارول اسمش باشه

Mr. Saxobeat
مهمان
Mr. Saxobeat

اونجرز دو تا رهبر داشت
رهبر تاکتیکی که کاپیتان بود و رهبری تسلیحاتی و تکنولوژی که مرد اهنی بود که بیشتر اسپانسر بود
من فکر میکنم رهبر تاکتیکی اینده کاپیتان مارول میشه و رهبری تکنولوژی و تسلیحاتی اسپانسر بلک پنتر.
یه حسی هم بهم میگه ثور توی قسمت چهارم به رحمت خدا میره.

آرش پارساپور
ویراستار

حس منم به تو نزدیکتره

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

البته بلک پنتر یا همون کینگ تچالا اندازه ایرون من یا همون تونی استارک مخ نداره و خواهر تچالا یا همون شوری مخش بهتر کار میکنه

پس میشه ۳ تا رهبر پولی تچالا
تسلیحاتی شوری و تاکتیکی هم استرنج که البته استرنج تو فیلم خودش نشون داد که تو موقعیت میتونه انتخاب خوب و فداکارانه ای مثل کپ داشته باشه

Amin fz
مهمان
Amin fz

بسیار عالی، لطفا مقالات بیشتری درباره mcu بذارید.

alanturnig
کاربر
alanturnig

خب به نظر من که ویژن نابود شده و آن تصویری که ما در تریلر وانداویژن شاهد آن بودیم در واقع صحنه ای بود که واندا در زهن خود تجسم کرده بود و به نظرم قرار است که واندا دچار اختلالات روانی شود که البته میدونم که توی کامیک واندا بعد از از دست دادن فرزندانش عقلشو از میده ولی اینطور که توی تریلر دیدیم ویژن به نظر واقعی نیست !!!
به نظرم کاپیتان مارول گزینه خوبیه ولی اونم نواقص خودشو داره !!!

Aminpo
مهمان
Aminpo

دکتر استرنج

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

خدایی شوخی کردین با این لیست یا جدی بود؟؟؟ نکنه مثل پستای اینستاگرام بود که میخواین از لج بیان و کامنت بنویسن؟؟ اخه سم ویلسن و وار ماشین و واسپ 😐 خدایی این متن رو بخونین خودتون:| ” ذهن تحلیلی ویژن و قدرت پردازش او برای انتخاب بهترین راه‌ها و سناریوها در کوتاه‌ترین زمان” خوبه میدونین وقتی پای اسکارلت ویچ باشه ویژن کاملا ضعیف میشه و همون نمونه اول فیلم اینفینیتی وار گویاست…. تازه دیگه تونی استارکی نیست که سیستم ویژن رو ارتقا بده. با توجه به بین کهکشانی بودن کاپیتان مارول هرچند گزینه مناسبیه ولی خوب احتمالش ۵۰-۵۰ که… ادامه مطلب »

آرش پارساپور
ویراستار

ما همه احتمالات حتی کمترین احتمالات رو در نظر گرفتیم ناتسو جان. بالاخره تمام اعضای این انجمن سوپرهیرویی (که البته به پای انجمن فیری تیل نمیرسن) کاراکترهای مهمی هستند واس خودشون

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

اون وقت جناب پارساپور تو این احتمالات کم چجوری واسپ از انت من پیشی میگیره اونم انت منی که اصول اخلاقی باعث زندانی شدنش شد و ضریب هوشیش از واسپ بیشتره:|
طبق این اصول اصلا چجوری وار ماشین قرار میگیره که با تکنولوژی ایرون من خدابیامرز سر پاست ولی وینتر سولجر گزینه نیست:/
اصلا گاردین گلکسی کجان؟؟
وقتی میگین کمترین احتمالات اصلا باید اسپایدر منم توش باشه خدای چند سر و گردن از واسپ و وار ماشین سرتره:)

Mohammad Amin
کاربر
Mohammad Amin

اگر بین این افراد باشه ؛ کاپیتان مارول و دکتر استرنج بهترین گزینه ها هستند. ( البته ویژن هم پتانسیل بالایی داره ) برام عجیب بود که فالکون رو در این لیست دیدم. نقش فالکون برای استیو راجرز *یه جورایی* مثل نقش رابین برای بروس وین هست. درسته. هیچکس به توانایی هاش شک نداره. ولی خب بازم هم نمی تونه برای رهبری کردن مثل استیو راجرز بشه.(( این دلیل برای وار ماشین هم تا حدودی صادق هست. )) به نظرم احتمال کمی داره واسپ به رهبر اصلی تیم اونجرز تبدیل بشه. ولی مثلا اگر تیمی به عنوان زنان انتقام جو… ادامه مطلب »

armin
مهمان
armin

بنظر من که استرنج از بقیه بهتره چون کاپیتان مارول که کلا فقط ساز خودش رو میزنه بلک پنتر هم نمیتونه هم پادشاه باشه هم رهبر اونجرز فالکون هم که تازه داره با سپر کار میکنه ویژن هم کلا 🤕☠☠☠☠واسپ هم بعید میدونم بشه به عنوان رهبر روش حساب کرد اسپایدرمن هم بدبخت جوونه

armin
مهمان
armin

به نظر من بهترین رهبر دکتر استرنج هست چون کاپیتان مارول که ساز خودش رو میزنه بلک پنتر هم که نمیتونه هم پادشاه باشه هم رهبر اونجرز فالکون هم که تازه داره کار با سپر رو یاد میگیره اسپایدمن هم بنده خدا جونه

آرش پارساپور
ویراستار

یاغی گری کاپیتان مارول دقیقا تنها سد راه برای رهبر شدنشه.

علیرضا
مهمان
علیرضا

.مسخره هست، ثور هالک مرد اهنی مرد عنکبوتی کجان؟؟؟

PARSA07GH
مهمان
PARSA07GH

مردآهنی مرده نابغه😐

Mohammad Amin
کاربر
Mohammad Amin

داداش. مرد آهنی بنده خدا مرده. بروس بنر تا وقتی نتونسته هالک درونش رو کامل کنترل کنه ؛ نمی تونه رهبر گروه باشه و مثل قبلا باید به رهبر تیم کمک کنه. ( با رفتن تونی استارک ، بار علمی و تحقیقاتی تیم به دوش بروس می افته البته شوری هم هست ولی خب بازم بروس بنر باید کارها رو انجام بده. ) اسپایدر من هم که هنوز جوونه ( تجربه زیادی هم نداره ) و نمی تونه رهبری چنین تیمی رو بر عهده بگیره. البته اگر فیلم یانگ اونجرز ساخته بشه ؛ با وجود اینکه یکی از اعضای این… ادامه مطلب »

آرش پارساپور
ویراستار

مرد عنکبوتی که جوانکی بیش نیست در اعضای گروه. مرد آهنی هم که مرده. هالک هم بعیده بتونه یک رهبر باشه. گزینه ثور ولی گزینه محتمل تریه بین مواردی که گفتی ولی بازهم به نظر نمیاد بتونه تو فهرست کاندیداهای نهایی قرار بگیره

amir
مهمان
amir

آهنی

amir
مهمان
amir

به نظر من هیچکی مرد آ]نی نمی شد امیدوارم در فاز بعدی مارول برگرده

علی
مهمان
علی

دقیقا مگه میشه اونجرز بدون کاپیتان و آیرون من باشه؟خیلی دلم براشون تنگ میشه

mani
مهمان
mani

بشین دوباره ببین
ما چطور نشستیم فرندزو هزار بار دیدیم و هزار بار دیگه هم میبنیم

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...