ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دی سی علیه مارول در دوران پساکرونا

در دو سال آینده، مارول در مقابل دی‌سی حرفی برای گفتن ندارد

۷۵

دنیای سینمایی مارول با اکران فیلم Iron Man در سال ۲۰۰۸ تولید نسل جدیدی از محتوای هنر هفتمی را آغاز کرد. استودیوی سینمایی مارول با همکاری دیزنی در ۱۲ سال گذشته ۲۳ عنوان سینمایی را به هواداران کمیک بوک‌ها و فیلم‌های علمی تخیلی تقدیم کرد و با سرمایه‌گذاری حدود چهار میلیارد و پانصد میلیون دلاری بیشتر از ۲۲ میلیارد و ششصد میلیون دلار درآمد ثبت کرده‌اند. موفقیت فیلم‌های مارول در همان ابتدای راه، برادران وارنر و دی‌سی را قانع کرد تا پروژه مشابهی را با ابرقهرمانان خود آغاز کنند.

بنابراین دنیای گسترش‌یافته دی‌سی با فیلم Man of Steel در سال ۲۰۱۳ وارد سینما شد. فیلم‌های دی‌سی در همان ابتدای راه، نظم لازم را نداشتند و شاید همین مشکل بزرگ باعث شده برادران وارنر از اکران ۸ فیلم و سرمایه‌گذاری یک میلیارد و چهارصد میلیون دلاری تنها ۵ میلیارد و چهارصد و هشتاد میلیون دلار درآمد داشته باشد.

در سال‌های اخیر رقابت فیلم‌های مارول و دی‌سی به اوج خود رسیده و با اکران و موفقیت فیلم Joker بود (نقد آن را اینجا بخوانید) که استودیوی برادران وارنر ثابت کرد نمی‌خواهد تنها روی عناوین مرتبط با یکدیگر سرمایه‌گذاری کند. ورود دیزنی به دنیای سرویس‌های استریم هم نشان داد مخاطبان مارولی آن‌ها تنها محدود به سالن‌های سینما نیستند. همه چیز طبق برنامه‌های برادران وارنر و دیزنی در حال حرکت بود که ویروس کرونا وارد سینماها شد.

به خاطر شیوع ویروس کرونا، پروژه‌های مارول بسیار بیشتر از دی‌سی تحت تاثیر قرنطینه خانگی قرار گرفته و شاید حقیقت تلخی در حال شکل‌گرفتن است که هواداران مارول باید آهسته آهسته آن را بپذیرند؛ این که فیلم‌های دی‌سی در آینده نزدیک رقبای مارولی را به چالش می‌کشند و در این رقابت که به‌زودی نفس‌گیرتر از همیشه می‌شود، برنده‌ هستند. آیا دی‌سی می‌تواند فیلم‌های مارول را شکست دهد؟ همه چیز برای این پیروزی بزرگ مهیا به نظر می‌رسد. با ویجیاتو همراه باشید.

آیا فیلم‌های دی‌سی در دوران پس از کرونا فیلم‌های مارول را شکست می‌دهند؟

سال ۲۰۲۰: رقابتی با سیاست‌های مشابه اما شکست‌خورده

هر دو استودیوی مارول و دی‌سی تقویم اکران خود در سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ را با هشت فیلم آماده کرده بودند. به عبارت دیگر، اگر از هواداران فیلم‌های کمیک بوکی هستید و شیوع ویروس کرونا شامل حال شما نمی‌شد، این فرصت را داشتید تا در سه سال آینده ۱۶ فیلم ابرقهرمانی از قهرمانان مارول و دی‌سی را تماشا کنید. اما ویروس کرونا سالن‌های سینما را تعطیل کرد تا فیلم Black Widow به عنوان آغازگر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با تاخیر اکران شود. مارول تصمیم گرفته بود تا فیلم اختصاصی اسکارلت جوهانسن را در تابستان به سالن‌های سینما تقدیم کند و فیلم مورد انتظار The Eternals را ماه نوامبر نمایش دهد. دی‌سی هم شرایط مشابهی برای آغاز سال ۲۰۲۰ در نظر داشت. آن‌ها با اکران فیلم Birds of Prey در ماه فوریه و فیلم Wonder Woman 1984 در ماه ژوئن به تسخیر گیشه‌ها امیدوار بودند.

با این حال ویروس کرونا همه معادلات را به هم ریخت. استودیوی برادران وارنر فرصت اکران فیلم Birds of Prey (نقد آن را اینجا بخوانید) را پیدا کرد اما این فیلم فروش پایین‌تر از انتظارات آن‌ها را ثبت کرد. باید گفت  بازاریابی غلط دلیل اصلی شکست فیلم Birds of Prey نیست و کارگردان فیلم هم تصور می‌کند مردم خیلی زود درباره عملکرد اقتصادی فیلم قضاوت کرده‌اند. اما آنسوی میدان، مارول حتی فرصت اکران فیلم Black Widow را پیدا نکرد و نمایش فیلم The Eternals را برای چندمین بار به تعویق انداخت. نیازی به یادآوری نیست که فیلم Wonder Woman 1984 هم در تاریخ از پیش تعیین‌شده اکران نخواهد شد.

آیا فیلم‌های دی‌سی در دوران پس از کرونا فیلم‌های مارول را شکست می‌دهند؟

حالا هر دو رقیب قدیمی به این امید که ویروس کرونا در چند ماه آینده نابود می‌شود، تاریخ جدید اکران فیلم‌هایشان را اعلام کرده‌اند . فیلم Black Widow در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) اکران می‌شود و اکران فیلم The Eternals هم تا تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (۲۴ بهمن ۱۳۹۹) غیرممکن به نظر می‌رسد. برادران وارنر هم  فیلم Wonder Woman 1984 را با تاخیری تقریبا دو ماهه در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) به سینماها ارائه می‌کنند. تاریخ‌هایی که شاید با وضعیت فعلی ویروس کرونا در سراسر جهان باز هم تغییر کنند.

با این حال دی‌سی و برادران وارنر یکی از دو فیلم خود برای سال ۲۰۲۰ را اکران کرده‌اند (که با وجود شکست در باکس آفیس در سرویس‌های استریم در دسترس است) و عنوان بعدی یعنی فیلم Wonder Woman 1984 را هم برای اکران در میانه تابستان آماده دارند. حتی اگر دومین هنرنمایی گال گدوت در نقش واندروومن امسال اکران نشود، باز هم دی‌سی در سال ۲۰۲۰ مارول را شکست داده چون یکی از دو فیلم مارولی‌ها تا سال ۲۰۲۱ اکران نمی‌شود.

بنابراین فیلم Black Widow تنها فیلم مارول در سال ۲۰۲۰ لقب می‌گیرد. این فیلم هم مشخص نیست در ماه نوامبر اکران می‌شود یا دوباره تاخیر می‌خورد. فیلمی که هواداران مارول اعتقاد دارند همین حالا هم برای اکران‌شدنش دیر شده و باید سال‌ها پیش‌تر ساخته می‌شد.

آیا فیلم‌های دی‌سی در دوران پس از کرونا فیلم‌های مارول را شکست می‌دهند؟

سال ۲۰۲۱: هر که بامش بیش، برفش بیشتر

براساس تقویمی که دی‌سی و مارول آماده کرده بودند، مارول تصمیم داشت برای نخستین بار در تاریخ دنیای سینمایی‌اش در سال ۲۰۲۱ چهار فیلم اکران کند و دی‌سی هم برای انتشار سه فیلم آماده بود. اما شیوع ویروس کرونا تولید این فیلم‌ها را تحت تاثیر قرار داده و مشخص نیست این پروژه‌ها چه زمانی دوباره از سر گرفته می‌شوند. اما طبیعی است که بار سبک‌تر دی‌سی راحت‌تر به منزل هواداران سینما راه پیدا کند.

وین فیگ و همکارانش در استودیوهای مارول به دنبال شکل‌گیری یک جدول زمانی دقیق هستند تا اختلالی که ویروس کرونا در کار آن‌ها ایجاد کرده را جبران کند. بنابراین ممکن است تولید و توسعه عناوین مورد انتظارشان را تا ماه سپتامبر به تعویق بیاندازند. اما جیسون بلام، بنیانگذار استودیوی بلام‌هاوس و یکی از تهیه‌کنندگان قدرتمند هالیوود، پیش‌بینی کرده فعالیت دوباره استودیوهای سینمایی بزرگ تا سال ۲۰۲۱ تقریبا غیرممکن است.

با این حال پروژه فیلم‌های دی‌سی در سال ۲۰۲۱ به مراتب جذابیت بیشتری از فیلم‌های مارول دارد. برادران وارنر تاریخ اکران دو فیلم The Batman و Black Adam را به تعویق انداخته اما هم‌چنان برای انتشار آن‌ها در سال ۲۰۲۱ آماده است. تاریخ اکران فیلم The Suicide Squad هم بدون تغییر در ماه آگوست ۲۰۲۱ باقی مانده و خبر خوبی درباره این فیلم وجود دارد که هواداران دی‌سی را خوشحال می‌کند.

جیمز گان تصمیم دارد ابتدا فیلم The Suicide Squad را برای برادران وارنر کارگردانی کند و سپس فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 را بسازد. البته نقشه‌های جیمز گان براساس برنامه از پیش تعیین‌شده حرکت نکرده و شاید برنامه‌ها تغییر کنند.

آیا فیلم‌های دی‌سی در دوران پس از کرونا فیلم‌های مارول را شکست می‌دهند؟

اما اکران فیلم‌های مارول در سال ۲۰۲۱ شدیدا تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. استودیوی مارول فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings را برای اکران تا تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) به تعویق انداخت و فیلم Doctor Strange: In The Multiverse Of Madness با کارگردانی سم ریمی هم تا ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اکران نمی‌شود.

دنباله بدون نام فیلم Spider-Man: Far From Home که ابتدا قرار بود ۱۶ جولای ۲۰۲۱ اکران شود تا ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) تاخیر خورده و فیلم Thor: Love and Thunder هم با تاخیری طولانی در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

با این حال بزرگ‌ترین ضربه‌ای که کرونا به مارول زده ناشی از تاخیر در اکران فیلم The Eternals است. اکران این فیلم تا تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (۲۴ بهمن ۱۳۹۹) غیرممکن شده و این یعنی برنامه‌ای که مارول برای اکران عناوینش در سال ۲۰۲۱ داشت به ترکیبی از آثار مورد انتظار در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تبدیل شده اما این به‌هم‌ریختگی نگران‌کننده در فیلم‌های ۲۰۲۱ دی‌سی دیده نمی‌شود.

آیا فیلم‌های دی‌سی در دوران پس از کرونا فیلم‌های مارول را شکست می‌دهند؟

شاید دنباله بدون نام فیلم Spider-Man: Far From Home برای هواداران مارول هیجان‌انگیز باشد اما فیلم‌های مارول در سال ۲۰۲۱ در برابر فیلم کاملا جدید بتمن با هنرنمایی رابرت پتینسون و بازسازی فیلم گروه جذاب Suicide Squad توسط فردی مثل جیمز گان جذابیت کم‌تری دارند. فراموش نکنید که دی‌سی در سال ۲۰۲۱ دواین جانسون را هم وارد دنیای سینمایی‌اش می‌کند. سیاست‌هایی که به استودیو برادران وارنر کمک می‌کند تا برنامه‌اش برای سال‌های آتی را بدون تغییر پیش ببرد.

به نظر می‌رسد حتی اگر ویروس کرونا بیشتر از این‌ها سینما را تحت تاثیر خودش قرار دهد، هم‌چنان شانس پیروزی برادران وارنر و دی‌سی  در ماه‌های آینده باکس آفیس جهانی بیشتر باشد. با پایان دوران انتقام‌جویان، شخصیت‌های مشهور مارول به پایان کار خود در سینما رسیده‌اند اما آن‌سوی میدان، دی‌سی با بتمن و جوکر جدید آماده است تا دنیای جذاب‌تری خلق کند.

آیا دوران چاپ بی‌وقفه اسکناس توسط کوین فیگ و دوستانش در استودیوی مارول به پایان رسیده است؟ پیش‌بینی‌ها که چنین حقیقتی را نشان می‌دهند. شما چه فکر می‌کنید؟


بیشتر بخوانید:

منبع: Screen Rant

.کپی شد https://vgto.ir/4d8

75
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
27 نظرات
48 پاسخ ها
6 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
39 نویسندگان دیدگاه
محمددکترعلیمحمدآرش آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
دکتر
مهمان
دکتر

خیلی مسخره اید… مارول میتونه دی سی رو ببره اما هالیوود با خراب کردن بلک ویدو آیرون من و کاپیتان آمریکا…چاق شدن عجیب ثور … فهمیدن اسم اسپایدرمن که تو آخرین فیلمش بوده و…… پول خوبی به جیب بزنه و دنیای مارول رو از سطحش پایین کشیده در همین حال دی سی رقابت رو شروع میکنه و با اکران فیلم هایی مثل پرندگان شکاری و جوکر خودش رو بالا میکشه و در حالی که بزرگ ترین شخصیت های مارول غرق شدن اون ها رو به رقابت دعوا میکنه مارول تصمیم میگیره بلک ویدو رو دوباره زنده کنه احتمالا از مردان… ادامه مطلب »

علی
مهمان
علی

در ضمن کی گفته اونجرز تموم شده؟مارول بازم داره ذره ذره شخصیت های جدید معرفی میکنه تا ۸ سال دیگه به نظرم اونجرز ۵ اکران خواهد شد.مارول ایکس من و چهار شگفت انگیز را هم داره علاوه یه خروار اعتماد مردم

علی
مهمان
علی

ان شا الله جفتشون موفق باشن و ژانر ابر قهرمانی بیش از پیش پادشاه هالیوود بشه

آرش
مهمان
آرش

با توجه به نسخه ی اسنایدر و پایان کار مارول در اندگیم میشه بگی که در آینده همه چیز به نفع دی‌سی تغییر میکنه و رکورد خواهد زد.

رادین
مهمان
رادین

اینو باید قبول داشت که دی سی تو انیمیشن از مارول خیلی جلو تره ولی مارول تو فیلم از دی سی جلوتره و دی سی تازه اول کاره و هنوز کلی شخصیت معرفی نشده مثل هاوک من ، مارتین، یانگ جاستیس رو در غالب فیلم معرفی نکرده پس زیاد قابل مقایسه نیستن

سید غلامعلی رضایی ۴۸ ساله از قم
مهمان
سید غلامعلی رضایی ۴۸ ساله از قم

لطفا این شرکت های غرب استکبار جهانی را معروف نکنید . جوانان انقلابی ایران اسلامی نه تنها از مارول و دی سی بلکه هالیوود و کل آن متنفرند ، لطفا به جای آن شخصیت های اسلامی مثل صلاح الدین ایوبی یا علی الخلافی را معرفی کنید . باتشکر

رادین
مهمان
رادین

با سلام شاید این قهرمانا به نظر شما جذاب نباشند ولی جوانان از آن ها متنفر نیستند من با شخصیت هایی که گفتید مشکلی ندام ولی چون شما قهرمانای مارول و دی سی را دوست ندارید دلیل بر این نیست که بقیه هم دوست ندارند

وارنر
مهمان
وارنر

از این اوسگولا مگه هنوز هست ؟! 😂😂

آرش
مهمان
آرش

شما برو بچسب به همونا که گفتی، رکورد فروش اندگیم رو میزنی.
واقعاً تمام مشکلات مملکت از همین احمق هایی میاد که با تمام سرگرمی ها و شادیها مشکل دارند.
ما نه تنها دوستدار مارول و دی‌سی و شخصیت هاشون هستیم، بلکه از هر کسی که بخواد شادی رو از ما بگیره متنفریم.

محمد
مهمان
محمد

به تعداد ارای منفی که بهت دادن یک نگاه بنداز ببین کی متنفره😂

علی
مهمان
علی

اوسکول احمق چرا از کسی دفاع میکنی که مردمت را به قتل رسونده؟میدونی صلاح الدین *روم زاده چند ایرانی را کشته؟متاسفام برای طرز فکرت

میلاد
مهمان
میلاد

مارال ثابت کرد که در دنیای سینما حرفی برای گفتن داره (مخصوصا سری های انتقام جویان)اما دنیا دی سی داستان ها ی جذاب تر و پی چیده تری داره؛اینو میشه از فروش ۳ برابری کمیک های دی سی نسبت به مارال فهمید.اگر دی سی بتونه این پیچیدگی رو وارد سینمای خودش بکنه میتونه مارول بگیره و یا حتی جلو بزنه.

محمد
مهمان
محمد

این حرفت کاملا غلطه سری ایکس من به تنهایی به اندازه ۷۰ درصد فروش شرکت دی سی کامیکس به جز ورتیگو و شرکت های وابسته فروخته

sobhan
مهمان
sobhan

دی سی فیلم کمتری تولید می کنه و این باعث میشه که جاهای خالی بسیار بزرگی در بین داستان فیلم ها به وجود بیایند
اما مارال با تعداد فیلم بیشتر و با کیفیت تر توانسته که حفره هایی بین داستان ها به وجود نیایند
در ضمن دی سی جرات مارال را هم ندارد اما مارول با کشتن بیشتر ابر قهرمانانش اشتیاق مردم را برای خرید بلیط های فیلم انتقام جویان پایان بازی بیشتر کنند و به همین دلیل فیلم انتقام جویان پایان بازی بیشترین فروش تاریخ را داشته است

E.F
مهمان
E.F

به نظرمن قهرمانان دنیای DCصدمرتبه بهترازقهرمانان مارول هست،درضمن شرکت مارول نصف بیشترقهرماناشوازDCکپی کردا مدرک معتبردارم که این رومیگم،امیدوارم شزم هم درلیگ عدالت اینده به فیلم اضافه بشه

ARES KING
مهمان
ARES KING

استاد لطف کن چرند نگو مارول خودش سال ها توی کار کمیک بوده همه شخصیت هاشم مال خودشه. تازه این دی سی چی داره مگه از اول گیر کرده رو بتمن ولم نمیکنه والا

رضا
مهمان
رضا

شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف کند که دانه دانه

علی
مهمان
علی

خب استاد دانشمند برو مدرک را به دیسی بده تا از مارول شکایت کنه

EyEm
مهمان
EyEm

بهتر، رقابت باعث پیشرفت دوتا کپانی میشه که این باعث میشه که همه فیلم باز ها بیشتر لذت ببرن چون تعداد فیلم های با کیفیت بیشتر میشه پس بهتره بجای اینکه بگیم طرفدار کدوم سمتیم و خودمون رو از دیدن با لذت فیلم اون یکی سمت محروم نکنیم.

Javad
مهمان
Javad

به نظر من قهرمانای دی سیو اصلا نباید با مارول مقایسه کرد تنها دلیلی که دی سی رو میبینم جوکر و بتمنه ولی تو مارول قهرماناش جذاب ترن تو دی سی سوپر من اصلا متوقف نمیشه مثلا تو فیلم لیگ عدالت خود سوپرمن کافی بود برای جمع کردن جعبه های مادر بقیه الکی بودن تو فیلم ولی مارول با مردن مردن آهنی و نابودی تانوس هم گذشتش هم حالش کم کم افت میکنه مگه اینکه یه انتقام جویان جدید بسازه کع فک نکنم زیاد پیشرفت کنه درکل دی سی رو با مارول مقایسه نکنین لطفا

آرش پارساپور
ویراستار

البته سوپرمن اونقدرها هم ضد ضربه نیست. گرچه اصولا این مساله که سوپرمن خیلی قدرتمنده و بالانس رو به هم میزنه همیشه مطرحه

E.F
مهمان
E.F

ببین جانم بتمن بایدهمیشه باسوپرمن باشه،درسته این شخصیت قدرت زیادی داره ولی به راحتی تحت تاثیردشمنان قرارمی گیره وذهنش ازدشمنان اطاعت میکنه وبرعلیه یاران خودی میشه،واینجابتمن می تونه کمکش کنه چون بتمن ذهن قوی ای داره بااینکه قدرت فرابشری نداره،ومی تونه اینجاسوپرمن رونجات بده وذهنش روبرگردونه

Ruhi
مهمان
Ruhi

تنها بخشی از دنیای مارول که ارزش ادامه دادن همین حالا حتی رو داره، Iron man بود. بسیار باورپذیر و خوش ساخت بود مرد آهنی. ولی خب داستانش تموم شد. مارول به اشباع رسیده. اما دی سی تازه خشاب عوض کرده

N.gh
مهمان
N.gh

از نظر من DC فیلم های زیادی در پیش داره اما MARVEL بعد از تموم شدن انتقام جویان که مثل سریع و خشن هزار تا اپپیزود داشت دیگه نمی تونه رقیب خوبی برای DC باشه.
بتمن و جوکر هنوز اول راه هستن و می تونن تا چندین سال طرفدار هاشون رو شگفت زده کنند.

sobhan
مهمان
sobhan

مارول هنوز خیلی از ابرقهرمانان خودشون رو استفاده نکرده
رایت مردان ایکس دست مارول هست و هروقت بخواد میتونه
از مردان ایکس و چهار شگفت انگیز استفاده کنه
تازه فقط بلک ویدو و آیرون من مردن و کاپیتان آمریکا بازنشسته شده تازه بلک ویدو هم به نظر می رسه زندس
در کل مارول ابرقهرمانان زیادی داره و ابرقهرمانانش از ابرقهرمانان الکی و غیر واقعی دی سی بهتره
و مارول هم فیلم های بهتری می سازه

Seyed Amirho3ein
مهمان
Seyed Amirho3ein

باید وقتی استفاده میکرد ک اونجرز هم بودن ن الان
تو همه کامیکا این سه تا کنار هم بودن ولی دیزنی اومده اینا رو از هم جدا کرده و با فاصله بتونه پول ب جیب بزنه

Mostafa
مهمان
Mostafa

مارول خیلی نسبت به دی سی قهرمان های جذاب تری داره نمونش ثور هالک مرد مورچه ای و خیلی از شخصیت های دیگش همین شخصیت ها مارولو از دی سی خیلی جلو انداخته بعدشم دی سی که ریده کلا با اون سوپر من طرف انگار خداست هیچ چیزی برای متوقف کردنش نیست به نظر من دنیای بت من و سوپر من خیلی باهم فرق داره ودی سی نباید این دو قهرمان باهم تو یک فیلم می ذاشت همین باعث شکستش شده…

APG
مهمان
APG

دادا بحث سره قدرت شخصیت ها نیست بحث سره موفقیت کمپانی هاست وگرنه مارول از نظر قدرت به دیسی نمیرسه و از اون طرف کاره مارول رو به اتمام حالا دیسی داره میتازه

E.F
مهمان
E.F

اتفاقابتمن وسوپرمن خیلی بهتره باهم باشند،بعدشم ازنظرمن قهرمانان دی سی خیلی بهترازمارول هستند،مرداهنی وبقیه اعضای انتقام جویان خیلی مزخرفند،البته به جزدکتراسترنج

رضا
مهمان
رضا

سوپرمن زیادی بزرگش کردن
به پای قهرمان های مارول نمیرسه

مبین
مهمان
مبین

لطفا تا وقتی که فقط درک از دیسی بتمن و سوپرمنه بیخودی حرف نزن

رادین
مهمان
رادین

ببخشید سوپرمن هیچ وقت تمش دارک نبود تو من اف استیل نصف شهر پوکیده بود سوپرمن فقط می خواست زادو بکشه و به مردم اهمیت نمیداد الان به نظر شما این درسته سوپرمن هیچ وقت به فکر انتقام نبود و کسی رو نمی کشت . یه مثال دیگه تو بتمن در برابر سوپرمن که وقتی بمب تو ساختمان پارلمان ترکید سوپرمن حتی ذره ای ناراحت نبود و انگار بی روه بود

Hanna
مهمان
Hanna

سئوال اصلی اینه: در دنیای پس از کرونا و شرایط اقتصادی جهان و البته نابود شدن بادکنک رفتارهای کودکانه، آیا هنوز کسی حوصله تماشا کردن سریال توی سینما رو داره یا نه؟ اونجرز:بازی پایانی ، به نوعی پایانی بود بر یک دوران گذرا که کم کم داشت همسفرهاشو از دست می داد. در واقع برادران روسو فیلم آخری رو در بهترین زمان ممکن اکران کردن. اما حالا کسی منتظر دیدن این فیلمها هست؟ خیلی بعیده که در دوران رکود اقتصادی هنوز عده زیادی بخواهن به شوخی های بی مزه ای بخندن که یادآور سالهای ظلایی اقتصاد پیش از کرونا هست.

آرش پارساپور
ویراستار

فکر نمیکنم دوران پس از کرونا سینما و سرگرمی رو چندان دستخوش تغییر کنه. فقط طول میکشه تا همه چیز به روال قبل برگرده.

Hanna
مهمان
Hanna

چیزی که من توی کوچه و خیابان می بینم تفاوت زیادی با قبل داره. امروز برای ما محدودیت های بیرون رفتن برداشته شد و رستوران ها و سینماها هم حدود ده روز دیگه باز می شن. اما تمام شلوغی خیابان بی مورد بود. در واقع کسی خرید نمی کرد. همه در حال قدم زدن بودن. و البته همه نگران کار. خیلی رستوران های خوب بسته شدن و خیلی شغل های کوچک کلا ناپدید شدن. بعیده به این زودی ها به شکل قدیم برگردیم.

Amir09309861352
مهمان
Amir09309861352

سلام من طرف دار سرسخت DCو طرف دار flash چرا فلشی ک داخل سریال فرش بازی میکنه نیاوردن ؟ اون خیلی بهتره

Ams
مهمان
Ams

خودت داری میگی تا سال ۲۰۲۲ ، مارول یه کمپانیه آینده نگره از شخصیت ها و داستان هایی که میخواد منتشر کرده معلومه دوما انتقام جویان ادامه داره چون تانوس هنوز نابود نشده و احتمال برگشتنش هست ، این همه ابرقهرمان هست بعد کاپیتان آمریکا تازه سپرشو به یکی دیگه اهدا کرد پس در هر صورت مارول حرف های بیشتری برا گفتن داره بعدشم دی سی فیلم های بچه گونه میسازه مثل شزم کسی نمیاد شزم یا پرندگان شکاری و با مرد عنکبوتی ، ثور یا دکتر استرنج مقایسه کنه.

ash
مهمان
ash

تانوس که هم تو آینده و هم تو گزشته نابود شد

امیر
مهمان
امیر

داداش تو مثل اینکه فقز همین چند تارو دیدی از دی سی بهتره تمام انیمیشن ها و فیلم هاشو ببینی مثل همین سریال گاتهام و انیمیشن های دی سی ک خیلی زیادن بخوام دونه دونه بگم اما فیلم هاش هم خوبه دی سی مثل اکوامن و فیلم های ۳گانه بتمن کریستوفر نولان وووو… تازشم تانوس هم در آینده و گذشته نابود شده

آرش پارساپور
ویراستار

دی سی در عالم انیمیشن و سریال و حتی به نوعی گیم تا به امروز در مجموعه بهتر رفتار کرده اما در عالم سینما رسما از مارول عقب مونده. این یه فکته، هرچقدر هم فن دی سی باشیم باید قبول کنیم.

رضا
مهمان
رضا

برو از اول نگاه کن که بفهمی چی میگیم

آرش پارساپور
ویراستار

بله. بحث اینجاس که توی دو سال آینده به نظر میاد مارول حرف خاصی برای گفتن نداره. لااقل تو عالم سینما. تو عالم تلویزیون شاید بتونه جلو هم بزنه با توجه به سیاستهای جدیدی که برای دیزنی پلاس اتخاذ کردند.

رضا
مهمان
رضا

منم کاملا موافقم

Abolfazl
مهمان
Abolfazl

من کانال یوتیوب ویجیاتو رو هم دنبال میکنم خیلی چیز های باحالی میزارید لطفا همین مطالب رو توی یه ویدئو تو وبسایت یوتیوب منتشر کنید. عالی

آرش پارساپور
ویراستار

ایشالا به زودی با کمک بچه‌ها، مقالات سینمایی هم به صورت ویدیو براتون در میاریم.

mmmmm
مهمان
mmmmm

قهرمان های مارول در مقابل دیسی هیچی نیست
دیسی خیلی قهرماناش بهتر ، جذاب ومعروف تره مثل بتمن و سوپر من
و اینکه دیسی حتی تبهکار های خوبی هم داره مثل جوکر

N.gh
مهمان
N.gh

به نظر من هم DC خیلی قهرمان های خوبی داره.
بتمن و سوپر من و آکوا من خیلی بهتر از کاپیتان آمریکا و اسپیدر من و ثور هستش.

رضا
مهمان
رضا

تو سرت نمیشه فیلم چیه برو کودک و نوجوان ببین😆

Amir mohamad
مهمان
Amir mohamad

نه داداش اشتباه فکر می کنی اون سوپر من مسخره کجاش جذابه یا اکوا من مزخرفه حالا بتمن خیلی خیلی بهتره مخصوصا شوالیه ی تاریکی که با جوکر می جنگه تو کل فیلم ها و انمیشین های دیسی رو به زار یه طرف سه گانه ی بتمن بابازی عالی بن افلک یه طرف دیگه من حاضرمکل سه گانه های کاپیتان امریکا و ایرون منو نبینم اما ای سه تا بتمنو هر روز ببینم انقدر که خوب بود ….خودتون اگه یکم دقت کنین اگه مارول انمیشین می شد چقدر مزخرف می بود ییعنی فکر کنید حالتون بد می شه همون بهتر… ادامه مطلب »

آرش پارساپور
ویراستار

در بحث ویلن‌ها منم موافقم که دی سی ویلن‌های به مراتب دارک‌تر و جذاب‌تری داره. از پتانسیل‌هایشون هرچند درست استفاده نشده تو عالم سینما

رضا
مهمان
رضا

برو دوتا فیلم مارول ببین بعد حرف بزن بچه

mmmmm
مهمان
mmmmm

قهرمانای مارول در برابر دی سی هیچی نیستن دیسی خیلی قهرماناش بهتر و جذابتره

رضا
مهمان
رضا

حرف نزن سنگین تری

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

در ضمن اگر دی سی و وارنر فیلم های خودشان را در دنیای سینمایی قرار نداده اند پس چرا به آن *دنیای سینمایی توسعه یافته ی دی سی*میگویند؟؟؟؟

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

در ضمن مارول باید بعد از اکران *آخر بازی* یک سال به خودش استراحت بدهد تا خستگی یازده سال کار از تنش در برود و بعد از آن دوباره با قدرت شروع خواهد کرد.

آرش پارساپور
ویراستار

اینم حرف درستیه. مارول سالها حکومت کرد و شاید طول بکشه تا دوباره به برگرده به اوج. شاید هم نه. در هر حال فیلم اترنالز همه چیز رو مشخص میکرد که سرنوشتش با این کرونا گره خورده.

rezaa
مهمان
rezaa

سلطنت مارول تازه شروع شده با اضافه شدن xmen وff چندین سال دیگم ادامه میده این دیسی هست که هم در تلویزیون و هم سینما شکست خورده این حجم از فن بوی بازی بی سابقه هست ایا دیسی برنامه ای برای ۵ سال اینده داره ؟ مارول تک تک فیلم هاش با برنامه اکران میشن اخر میگن مارول شکست می خوره

رضا
مهمان
رضا

دمت گرم

رضا
مهمان
رضا

نظرتو باید طلا گرفت

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

اولا فیلم های دنیای سونی با دنیای مارول در ارتباط هستش و در ۲۰۲۱ شش فیلم از طرف *مارول* داریم
دوما مارول هفت سال دی سی رو شکست داده و برنامه های چند سال آینده ی خودش رو از قبل انجام میده و به قول شما مارول در ده سالی که فیلم ساخت ثابت کرد که میتونه بهترین باشه.

آرش پارساپور
ویراستار

البته هرجور حساب کنیم به شش فیلم نمیرسیم حتی اگر فرض بر این بگیریم که فیلمای سونی هم اکران بشن (و تعویق نیفتن)

Hadi
مهمان
Hadi

به نظرمن سال ۲۰۲۱ بادو فیلم خوب این سینما رو زیرو رو میکنن اول ونوم۲. جوخه انتحار۲

آرش پارساپور
ویراستار

فیلمی به اسم جوخه انتحار ۲ نداریم هادی جان. فیلم جدیدی که داره ساخته میشه به نوعی ریبوت این سری هست و نه دنباله رسمی فیلم قبلی با حضور ویل اسمیت.

Seyed Amirho3ein
مهمان
Seyed Amirho3ein

اشتب نکن داداش این نه ریبوته ن ب قسمت قبل مربوطه، مث suicide squad 2016 و birds of prey ک هر دوتاشون تو ی دنیا جریان داشتن، این یکی هم مث اون دوتاس

Reza smb10
مهمان
Reza smb10

نه این فکر کاملا غلطه، مارول بعد از پایان فاز چهارم حتما برنامه ای برای فیلم های آیندش تدارک دیده
بعدشم من فیلم های هر دورو نگاه میکنم و لذت میبرم،اگه این دو در رقابت نباشن اصلا معنی نمیده
ما هم منتظر یه فیلم خوبیم، غیز از دیگه هیچی نیست.

Porya
مهمان
Porya

کاراکتر های دیسی خیلی پر پتانسیل تر از مارول هست اگه دیسی خوب کار کنه گند نزنه فیلم خوب بده مارول اصلا شانسی در برابر دیسی نداره

H.f
مهمان
H.f

اکثر شخصیتهای مارول از دی سی تقلید شدند.
اصلا جذابیت بتمن و جوکر به تنهایی با تمام شخصیتهای مارول برابری میکنه

Hossein. A
مهمان
Hossein. A

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑
و همچنان کنتور نمی اندازد….

Mehrdad
مهمان
Mehrdad

بیا برو دوغتو بنوش عمو، لازمه از اتمیک اسکال و بامبل بی و سوامپ ثینگ و کیلر کراک و ۲۰ تا کرکتر دیگه که دیسی از مارول الهام گرفته اسم ببرم؟ شماها کی میخواین بفهمین تقلید ینی کپی پیست کردن یک ایده در جای دیگه نه فقط الهام گرفتن یک سری نکات، هردو استدیو با هم هماهنگ شده عمل میکنن حتی کمیک کراس اور با هم نوشتن شما نمیدونم چرا انقد خودتونو پاره میکنین و اینکه شما فن بوی ها این جوکر رو نداشتین چی دیگه داشتین بگین؟ قبول دارم شخصیت و کرکترش بیس خوبی داره ولی اصلا زحمت خوندن… ادامه مطلب »

آرش پارساپور
ویراستار

دوستانه تر هم میشه بر سر علایق خودمون بحث کرد بچه‌ها! 😀

رادین
مهمان
رادین

با اینکه مارول فنم ولی با این حرف موافقم

امیر محمد
مهمان
امیر محمد

با اینکه پر پتانسیله موافقم اما تاحدی ولی غر از بتمن و جوکر بقیه ی فیلم هاش بدرد عمه ی منم نمی خوره

amir
مهمان
amir

من طرفدار هر دو هستم و برام فرقی نمیکنه کدوم فیلم میده بیرون چون هر دو تا قهرمان های جالب و فیلم های عالی ای دارند

آرش پارساپور
ویراستار

دنیای سینمایی ابرقهرمانان چه مارول چه دی سی و چه غیر از اینها، دنیای جالب و پرطرفداری هست که البته ته دیگش رو در اوردن برخی کمپانیا، اما همچنان میشه به ساخت آثار مطرح و خوب و سرگرم کننده در این حیطه امید داشت و همه امیدواریم که این فیلما رویه بهتری به خودشون بگیرن و از کلیشه‌ها دوری کنن

Amir mohamad
مهمان
Amir mohamad

موافقم اما منم هردو تارو دوستدارم هیر از لیگ عدالت و اکوامن و مخصوصا سوپرمن

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...