ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ریبوت سریال Lost ساخته می‌شود؟

هرگز نگو هرگز

۰
انارگیفت

دیمن لیندلوف که این روزها به خاطر سریال واچمن شناخته می‌شود، سال‌ها پیش با سریال لاست نشان داده بود که توانایی ارزشمندی در سریال‌سازی دارد. اگرچه فصل پایانی سریال لاست پایین‌تر از سطح انتظارات هواداران بود اما این سریال موفق شده به یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی تبدیل شود. حالا لیندلوف فاش کرده که امیدوار است روزی ریبوت سریال لاست ساخته شود.

به نقل از Comic Book لیندلوف درباره ریبوت سریال لاست گفت:

من هرگز نمی‌خواهم بگویم که هرگز ریبوت سریال ساخته نشود. اما باید بگویم حالا فاصله زیادی با یک دهه پیش دارم. یادم هست وقتی که مشغول ساخت سریال بودیم، من هر فصل از مدیران شبکه التماس می‌کردم تا اجازه بدهند داستان سریال را به پایان برسانیم. در نهایت توانستیم آن‌ها را متقاعد کنیم اما این کار نصفه و نیمه انجام شد. بنابراین پایان سریال چیزی نیست که من واقعا برای آن برنامه‌ریزی کرده بودم و ایده‌های بسیار بیشتری داشتم.

سریال لاست در سال ۲۰۰۴ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۰ برای ۶ فصل از شبکه ABC پخش شد. الگوهای محبوب این سریال در داستان‌سرایی و مفاهیم مدرنی که به کار گرفته بود، باعث شد لاست به سرعت محبوب شود. با وجود همین موفقیت‌ها، به نظر می‌رسد دیمن لیندلوف علاقه زیادی به ریبوت سریال لاست ندارد اما از این پروژه استقبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

ریبوت سریال لاست ساخته می‌شود؟

لیندلوف همین دیدگاه را نسبت به سریال Watchmen دارد. او امیدوار است فصل دوم این سریال ساخته شود. با این حال حتی اگر این اتفاق رخ دهد، قطعا قرار نیست که لیندلوف بخشی از تیم سازنده سریال باشد. اگرچه او ایده‌ای هم برای فصل دوم ندارد. شبکه HBO سریال را به عنوان یک «سریال محدود» معرفی کرده است. بنابراین بعید به نظر می‌رسد سریال واچمن برای فصل دوم ساخته شود.


تماشا کنید: معرفی اعتیادآورترین بازی‌های موبایلی

تماشا با کیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4hp

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...