ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

Ghost of Tsushima در ژاپن رکورد شکست

حدود یک هفته پیش نوشتیم که Ghost of Tsushima فروش فوق‌العاده‌ای در ژاپن داشته و نزدیک به شکستن یک رکورد بوده است. بازی در آن موقع دومین عنوان فرست پارتی پرفروش پلی استیشن 4 در ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۲

حدود یک هفته پیش نوشتیم که Ghost of Tsushima فروش فوق‌العاده‌ای در ژاپن داشته و نزدیک به شکستن یک رکورد بوده است. بازی در آن موقع دومین عنوان فرست پارتی پرفروش پلی استیشن 4 در ژاپن بود و تنها Marvel's Spider-Man بود که با ۳۰۰ هزار نسخه فیزیکی فروش رفته در رتبه اول قرار داشت. پیش‌بینی می‌شد که بازی بتواند از ساخته اینسامنیک عبور و این رکورد را از آن خود کند.

و حالا کمتر از یک هفته بعد این اتفاق افتاد. گوست آو سوشیما با ۳۳۰ هزار نسخه فروش رفته رسما به پرفروش‌ترین بازی فرست پارتی پلی استیشن 4 در ژاپن تبدیل شد. با این اوصاف، تنها سه هفته طول کشید تا این ساخته ساکر پانچ بتواند به این رکورد دست پیدا کند. به طور کل هم استقبال از بازی در ژاپن بسیار خوب بوده و اکثر بازیکنان از دقت و توجه سازندگان به فرهنگ این کشور تعریف کرده‌اند.

به طور کل هم فروش بازی در سرتاسر جهان عالی بود. گوست آو سوشیما نه تنها با فروش ۲.۴ میلیون نسخه‌ای طی سه روز بهتر از بازی‌هایی همچون Horizon: Zero Dawn و Days Gone عمل کرد، بلکه توانست به پرفروش‌ترین بازی ماه جولای نیز تبدیل شود. در انگلستان نیز بازی فروش بسیار خوبی داشت و به مدت سه هفته متوالی در رتبه اول چارت هفتگی این کشور قرار گرفته بود، هرچند که اخیرا این جایگاه را از دست داده است.

Ghost of Tsushima (بررسی ویجیاتو) در تاریخ ۲۷ تیر برای پلی استیشن 4 عرضه شد و توانست نظر مثبت بازیکنان و منتقدان را به خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی