ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

لوکاس‌فیلم گیمز
اخبار و مقالات

«لوکاس‌فیلم گیمز» به‌زودی بازی‌های بیشتری معرفی خواهد کرد

لوکاس‌فیلم گیمز طی چند روز اخیر شگفتانه‌های متعددی برای مخاطبان رقم زده؛ از بازی جدید Indiana Jones گرفته تا یک عنوان جهان-باز از Star Wars که توسط یوبیسافت توسعه می‌یابد. با تمام این اوصاف، به ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۱

لوکاس‌فیلم گیمز طی چند روز اخیر شگفتانه‌های متعددی برای مخاطبان رقم زده؛ از بازی جدید Indiana Jones گرفته تا یک عنوان جهان-باز از Star Wars که توسط یوبیسافت توسعه می‌یابد. با تمام این اوصاف، به نظر می‌رسد کار این کمپانی با پروژه‌های جدید به پایان نرسیده است.

به نقل از وب‌سایت رسمی Star Wars، داگلاس ریلی رییس لوکاس‌فیلم گیمز ساعاتی پیش طی یک مصاحبه عنوان کرده این کمپانی پروژه‌های بیشتری در دست توسعه دارد که در طول سال جاری بیشترشان معرفی خواهند شد.ظاهرا دو پروژه هیجان‌انگیز بازی‌های Star Wars (از سازندگان The Division یعنی Ubisoft Massive) و Indiana Jones (از سازندگان ولفنشتاین یعنی MachineGames) تنها آغاز یک مسیر طولانی و درخشان بوده‌اند. داگلاس گفت:

ما پروژه‌های مختلفی داریم که برای معرفی آن‌ها به هواداران آماده هستیم؛ دلیل این مسئله هم تلاش‌های بی‌وقفه ما در پشت پرده طی چند ماه اخیر بوده است.

لوکاس‌فیلم گیمز

این‌طور که مشخص است، علی رغم ورود استودیوهای جدید به عرصه ساخت بازی‌های Star Wars قرار نیست الکترونیک آرتز از گردانه خارج شود. در بخش‌های دیگری از این گزارش آمده:

ما به بازی‌هایی که توسط الکترونیک آرتز ساخته شده افتخار می‌کنیم. ما همچنان به همکاری با آنان ادامه می‌دهیم و روابط ما با آن‌ها هیچ‌گاه اینقدر قدرتمند نبوده. با اینکه فعلا نمی‌توانیم جزییات زیادی در اختیار شما بگذاریم اما باید گفت تیمی بااستعداد در الکترونیک آرتز هم‌اکنون روی چند پروژه دیگر کار می‌کند.طبق تایید لوکاس‌فیلم‌ گیمز، این کمپانی در طول سال جدید به معرفی پروژه‌های مختلف خود ادامه خواهد داد.

و این موارد در طول سال آینده ادامه خواهد یافت، جایی که ما قصد داریم پروژه‌هایی را معرفی کنیم که نمایان‌گر میراث قدیمی Lucasfilm Games است؛ میراثی که اکنون سعی در تحقق آن‌ها داریم.

در هر حال به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۱ یک سال فوق‌العاده جذاب و عالی برای طرفداران Star Wars و دیگر فرانچایزهای لوکاس‌فیلم باشد.


تماشا کنید: با ۱۰ بازی شوتر شبیه‌ساز نظامی آشنا بشید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی