ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Bayonetta 4
اخبار و مقالات

آیا بازی Bayonetta 4 ساخته می‌شود؟

چند وقتی از عرضه نسخه سوم بایونتا گذشته و اکنون هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) به صحبت درباره ساخت بازی Bayonetta 4 پرداخته است. کامیا یک بازی‌ساز بسیار سرشناس محسوب می‌شود که جدا از ساخت بایونتا، ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۹ آبان ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۳

چند وقتی از عرضه نسخه سوم بایونتا گذشته و اکنون هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) به صحبت درباره ساخت بازی Bayonetta 4 پرداخته است.

کامیا یک بازی‌ساز بسیار سرشناس محسوب می‌شود که جدا از ساخت بایونتا، در توسعه سری بازی Devil May Cry و Resident Evil نیز نقش داشته است. او با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که خیلی‌ها به درستی پایان نسخه سوم را درک نکرده‌اند، از این رو بازی Bayonetta 4 برای آن‌ها غافلگیر کننده خواهد بود. 

مطلب پیشنهادی
تزریق آدرنالین به مخاطب تشنه هیجان
۷۰ فیلم اکشن که هیجان را به رگ‌هایتان تزریق می‌کنند

من مطمئن هستم که وقتی Bayonetta 4 منتشر شود، کسانی هستند که می‌گویند شما بعدا تصمیم به ساخت آن گرفته‌اید.  پس من اکنون این را می‌گویم زیرا مطمئن هستم که با عرضه Bayonetta 4، تعداد زیادی از شماها این نظر را خواهید داشت. 

بازی Bayonetta 4

این احتمال وجود دارد که استودیو پلاتینیوم گیمز برای نسخه چهارم به سراغ یک سری از ایده‌های اولیه خود برای Bayonetta 3 برود. در ابتدا قرار بود بایونتا ۳ مثل Astral Chain، یک بازی نیمه جهان باز باشد. این موضوع روی سرعت پیشروی داستان تاثیر منفی داشت و نینتندو از استودیو پلاتینیوم گیمز خواست تا مقایس بازی را کوچک‌تر کند.

Bayonetta 3 هم‌اکنون به صورت انحصاری روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. اگر به تجربه این بازی علاقه‌مند هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که «بررسی بازی Bayonetta 3» را در ویجیاتو مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی
منهای اونا ما باقی میمونیم.
نقد فیلم تفریق – اونا کم شن من و تو جمع می‌شیم

بازی کردن تو چین چه شکلیه؟

تماشا در کانال یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی