کوجیما و نمایش مفصل گیم‌پلی از دث استرندینگ

باز هم چیز زیادی دستگیرمان نشد

2

طبق وعده‌های داده شده، کوجیما با گیم‌پلی جدید از بازی مورد انتظار جدید خود یعنی دث استرندینگ (Death Stranding) به گیمزکام امسال آمد. چندی پیش خبری مبنی بر خارج شدن این اثر از لیست بازی‌های انحصاری کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد ولی از آن زمان هنوز خبری تکمیلی برای تایید آن و یا لیست پلتفرم‌های مقصد این بازی انتشار نیافته است و در حال حاضر باید آن را همچنان انحصاری این کنسول دانست.

در نمایش امروز هم به جز گیم‌پلی بازی، تنها به دو ویدیوی معرفی کاراکترها بسنده شد و با وجود نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، طبق روال همیشگی، کوجیما از ارائه اطلاعات بیشتر صرف نظر کرد و طرفداران را با دنیایی از سوالات بی‌پاسخ تنها گذاشت.

این بازی به علت وجود چهره‌های سرشناسی مانند هیدئو کوجیما به عنوان کارگردان و بازیگرانی به‌نام و همچنین تریلرها و ویدیوهای گیم‌پلی بازی که نوید داستانی به شدت پیچیده و دنیای عجیبی را می‌دهد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری برای انتشار این بازی در ۱۸ آبان ماه سال جاری لحظه‌شماری می‌کنند.

در یکی از ویدیوها شخصیت «ماما» (Mama) با هنرمندی مارگارت کوالی، بازیگر فیلم Once Upon a Time in Hollywood معرفی شد. برنامه با حضور شخصیت Deadman با بازی کارگردان مشهور و برنده جایزه اسکار یعنی گیلرمو دل تورو ادامه یافت.

از دیگر بازیگران مشهوری که در این بازی ایفای نقش کرده‌اند می‌توان به این لیست اشاره کرد: نورمن ریداس در نقش سم، لی سیدوکس، بازیگر فیلم جیمز باند به جای Fragile، شخصیت Amelie با بازی لیندزی وگنر (فیلم The Bionic Woman) و همچنین تروی بیکر صداپیشه عناوین معروفی چون The Last of Us در نقش Higgs.

در این بازی قرار است تمام بازیکنان از طریقی نامشخص با یکدیگر در ارتباط و به یکدیگر متصل باشند. شایعات حاکی از آن است که علاوه بر پلی استیشن 4، احتمال عرضه آن برای پلی استیشن 5 نیز وجود دارد ولی این خبر نیز تا امروز تایید یا رد نشده است.

در ادامه ویدیوهای منتشر شده را می‌بینیم:

 

 

 

.کپی شد https://vgto.ir/qs

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
کتیبه سپیدعلی سمیعی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
کتیبه سپید
مهمان
کتیبه سپید

این که فقط راه میره. وقت تلف کردن بود

علی سمیعی
مهمان
علی سمیعی

چرا ویدیوهایی که گذاشتید هیچکدوم نیستن؟

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...