ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

استیم
اخبار و مقالات

رکورد بیشترین بازیکنان همزمان در استیم شکسته شد

اینکه استیم را یک پلتفرم گیمینگ عظیم بنامیم، بی راه نگفته‌ایم. پلتفرم Valve در این مرحله مترادف با معنای پی‌سی گیمینگ است و حتی در حضور رقبا، سال به سال بر بازار پی‌سی تسلط دارد. ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۷ دی ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۰

اینکه استیم را یک پلتفرم گیمینگ عظیم بنامیم، بی راه نگفته‌ایم. پلتفرم Valve در این مرحله مترادف با معنای پی‌سی گیمینگ است و حتی در حضور رقبا، سال به سال بر بازار پی‌سی تسلط دارد.

رشد آن در واقع ادامه یافته و اخیرا حتی به یک نقطه عطف جدید قابل توجه رسیده است. آنطور که توسط کاربر توییتر @Morwull مشاهده شد، طبق آمار جدید SteamDB، کمی بیش از ۳ ساعت پیش (در زمان نگارش خبر)، استیم به بالاترین تعداد کاربران همزمان خود رسید.

مطلب پیشنهادی
با برنامه بازی بخرید!
تاریخ تخفیف بعدی استیم چه زمانی است؟

در مجموع، ۳۳,۶۷۵,۲۲۹ به طور همزمان از این پلتفرم استفاده می‌کردند که از این تعداد ۱۰,۶۳۵,۲۴۳ کاربر درون بازی بودند.

استیم

این واقعیت که استیم در طول فروش زمستانی خود شاهد چنین افزایش عظیمی در بازیکنان است، تصادفی نیست. آخرین رکورد اوج تعداد کاربران همزمان آن در اوایل ژانویه سال گذشته بود، زمانی که بیش از ۳۳ میلیون کاربر همزمان داشت.

اخیرا همچنین مشخص شد که بیش از ۱۴ هزار بازی برای Steam در سال ۲۰۲۳ منتشر شده است. آمار نهایی سال ۲۰۲۳ به خوبی افزایش بازی‌های منتشر شده و روند روبه رشد چند‌ سال اخیر پلتفرم ولو را نشان می‌دهد.

سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۹ تنها سال‌های تاریخ استیم بودند که شاهد افزایش عنوان بازی‌ها نسبت به سال قبل خود نبودند، اما با این حال این ترند قدرتمند و افزایشی از سال ۲۰۱۴ وجود دارد. با توجه به تاثیر ابتدایی Steam Greenlight و سپس ورود Steam Direct به عرصه، تعداد بازی‌هایی که روی این پلتفرم منتشر شده‌اند مدام در حال افزایش بوده است.


۱۰ بازی کامپیوتری خفن که قراره بالاخره بیان روی موبایل!

جوکر فلوریدا تهدید کرده که با هکر GTA 6 وارد همکاری می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی