ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Battlefield 2042
اخبار و مقالات

یک کارگردان خلاق دیگر مجموعه Battlefield از الکترونیک آرتز جدا شد

پس از جدایی مارکوس لیتو، نوبت به یک کارگردان خلاق دیگر از مجموعه Battlefield رسید که از این فرنچایز و الکترونیک آرتز جدا شود. کریگ موریسون در تابستان 2021 به‌عنوان کارگردان خلاق به فرنچایز Battlefield ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۵۰

پس از جدایی مارکوس لیتو، نوبت به یک کارگردان خلاق دیگر از مجموعه Battlefield رسید که از این فرنچایز و الکترونیک آرتز جدا شود.

کریگ موریسون در تابستان 2021 به‌عنوان کارگردان خلاق به فرنچایز Battlefield پیوست و در دسامبر 2022 نیز به‌عنوان جانشین لارس گوستافسون، سمت کارگردان خلاق استودیو DICE را بر عهده گرفت. اما اکنون صفحه لینکدین موریسون نشان می‌دهد که او در فوریه 2024 این تیم را ترک کرده و به Blue Scarab Entertainment پیوسته است.

این حکم دومین دفعه‌ای را دارد که یک کارگردان خلاق از مجموعه بتلفیلد جدا می‌شود. همین دو هفته پیش بود که که مارکوس لیتو، کارگردان خلاق استودیو Ridgeline Games نیز از تیم جدا شد. مدت کوتاهی پس از این جدایی نیز الکترونیک آرتز اعلام کردکه ۶۷۰ نفر از نیروهای خود را تعدیل می‌کند و در راستای همین تعدیل، ریجلاین گیمز هم بسته شد.

لارا میل، مدیر بخش سرگرمی الکترونیک آرتز، درباره جدایی لیتو گفته بود:

مارکوس لیتو اخیرا یک تصمیم شخصی گرفت که از پروژه جدا شود. برای اطمینان از ادامه روند کار بدون وقفه، ما بلافاصله مدیران Criterion را برای نظارت روی کار بخش تک‌نفره منصوب کردیم.

در راستای این تغییر، ما فعالیت Ridgeline را به عنوان یک استودیو مستقل در سیاتل می‌بندیم و برخی از اعضای تیم آن را به Ripple Effect می‌بریم. آن‌ها به همکاری با تیم‌های DICE و Ripple و Criterion ادامه می‌دهند تا بتلفیلد بعدی را بسازند.

این خبر ابتدا توسط تام هندرسون از رسانه Insider Gaming اعلام شد. هندرسون در خبر خود اعلام کرد که در حال بررسی وضعیت عجیب مجموعه بتلفیلد است و می‌خواهد گزارشی درباره آن تهیه کند.


بازی های موبایلی چطوری ما رو گول می‌ زنن؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Gamepyp
    Gamepyp | ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

    امید داشتم که برگرده به اوجش ولی خود الکترونیک آرتز نمی‌خواد😞

مطالب پیشنهادی