ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

گروه امبریسر به سه شرکت مستقل و جدا از هم تقسیم می‌شود

گروه امبریسر (Embracer Group) یک سال بسیار سخت را سپری کرده و حالا قرار است به سه نهاد مستقل فهرست شده عمومی تبدیل شود.  به گفته امبریسر، این سه نهاد، شرکت‌های جداگانه و سهامی عام ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۷

گروه امبریسر (Embracer Group) یک سال بسیار سخت را سپری کرده و حالا قرار است به سه نهاد مستقل فهرست شده عمومی تبدیل شود. 

به گفته امبریسر، این سه نهاد، شرکت‌های جداگانه و سهامی عام خواهند بود که هر کدام از آن‌ها را قادر می‌سازد تا روی استراتژی‌های اصلی مربوطه تمرکز بهتری داشته باشد و روایت‌های متفاوت و متمایزتری از سهام را برای سهامداران فعلی و جدید ارائه دهند. ما این نهادها و تمرکز آن‌ها را در زیر برای شما لیست کرده‌ایم:

  • گروه آسمودی (Asmodee Group): یک ناشر و توزیع کننده بازی‌های رومیزی پیشرو جهانی با شبکه‌ای گسترده از استودیوها و کاتالوگ وسیع از آی‌پی‌‌های مختلف.
  • Coffee Stain & Friends: شرکتی با تمرکز دوگانه بر بازی‌های مستقل و A/AA ممتاز و رایگان برای پی‌سی، کنسول‌ها و موبایل، با درآمدهای بالا.
  • Middle-earth Enterprises & Friends: یک نهاد خلاقانه در توسعه و انتشار بازی‌های AAA (کلان‌بودجه) برای پی‌سی و کنسول، با استفاده از آی‌پی‌های The Lord of the Rings، توم ریدر و فرانچازهای دیگر.
گروه امبریسر

فهرست موجود Embracer Group در بازار سهام استکهلم به Middle-earth Enterprises & Friends تغییر نام خواهد داد و سهام Asmodee Group و Coffee Stain & Friends به عنوان سود سهام بین سهامداران امبریسر توزیع خواهد شد. انتظار می‌رود عرضه و توزیع سهام گروه Asmodee در ۱۲ ماه و سهام Coffee Stain & Friends در طول سال ۲۰۲۵ انجام شود.

امبریسر پس از آنکه نتوانست برای یک سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد دلاری با عربستان به توافق برسد، ناگهان وارد یک دوره بحران شد. از آن زمان تاکنون مدیران شرکت ۸ درصد از کارمندان (معادل ۱۳۸۷ نفر) را اخراج، چندین استودیو را تعطیل، و ده‌ها پروژه مختلف را کنسل کرده‌اند.


تاریخچه کامل یوبیسافت | از عرش به فرش

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • "The GUY"
    "The GUY" | ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

    اگه یه شهاب سنگ می خورد تو دفتر مرکزیش، به اندازه لغو قرارداد با صندوق سرمایه گذاری آل سعود به فنا نمی رفت. مگه آف کمرا چه غلطی کرده بودید که یهو از درون فرو پاشیدید؟ اصلا عادی نیست این همه خسارت و تجزیه شدن.

مطالب پیشنهادی