ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

سازندگان قسمت جدید Bioshock در حال استخدام نیروهای جدید هستند

بازی در مراحل اولیه قرار دارد

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

با گذشت بیش از یک دهه از انتشار BioShock Infinite، تیمی که بر روی بازی Bioshock کار می کند اکنون در حال گسترش است.

به گفته جف اسپون هاور، طراح ارشد سینمایی بازی، بیش از ۳۰ موقعیت کاری در لینکدین استودیوی 2K Cloud Chamber، قرار گرفته است. این استودیو که وظیفه‌ی ساخت قسمت چهارم سری بایوشاک را در پیش دارد تمایل خود مبنی بر جذب نیروی کار تازه را اعلام کرده است. اگرچه کار روی ادامه سری BioShock در طی ۱۰ سال گذشته ادامه داشته، اما روند توسعه‌ی بازی افت و خیز بسیاری را تجربه کرده است.

در سوی دیگر استودیوی Irrational Games که خاستگاه کارگردان این سری بازی یعنی کن لوین بود، پس از انتشار آخرین نسخه از سری بایوشاک یعنی اینفینیت تعطیل شد. خوشبختانه اما طی ریبرندی به Ghost Story Games تغییر نام داد و هم اکنون روی Judas، که اثری شبیه به بازی‌های بایوشاک است کار می‌کند. از آن جا که مدتی از انتشار تریلر Judas می‌گذرد، بعید می‌دانیم که زمان زیادی تا انتشار بازی مانده باشد.

موقعیت‌های شغلی آزاد در استودیوی 2K's Cloud Chamber شامل بخش انیمیشن، قسمت سینمایی، مهندسی و دیگر نقش‌های بخش روایی می‌شود که نشان از فاصله‌ی بسیار این بازی تا سال انتشارش دارد. گزارشی در سال ۲۰۲۱ نشان داد داستان این بازی احتمالا در یک شهر خیالی در قطب جنوب و دهه ۱۹۶۰ اتفاق می‌افتد، که این تاریخ تقریبا با دو نسخه ابتدایی بازی از نظر زمانی موازی است.

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی