ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی Crusader Kings 2 را به صورت رایگان دریافت کنید

فقط تا یکشنبه

۰

بازی Crusader Kings 2 هم‌اکنون روی استیم رایگان است و در صورت دریافت آن طی مدت محدودی می‌توانید این بازی را برای همیشه در آرشیو خود نگه دارید.

Crusader Kings 2 از امروز تا یکشنبه هفته آینده رایگان خواهد بود. در واقع بازی به مناسبت رویداد PDXCON رایگان شده و تا پایان این رویداد به صورت رایگان از استیم قابل دانلود است.

البته بخش مهمی از محتوای این بازی پرطرفدار به بسته‌های الحاقی آن اختصاص دارد و خود بازی به تنهایی نسبتا خام است. در همین راستا تعداد زیادی از بسته‌های الحاقی Crusader Kings 2 با تخفیفی ۵۰ درصدی قابل خرید هستند.

این بازی در سال ۲۰۱۲ برای پی سی منتشر شد. Crusader Kings 2 در زمان عرضه با وجود نقدهای مثبتی که دریافت کرده بود چندان شناخته شده نبود اما به مرور کاربران استیم به آن علاقه نشان دادند و در حال حاضر با وجود آن که ۷ سال از عرضه از آن می‌گذرد، همچنان یکی از بازی‌های پرطرفدار استیم باقی مانده است.

بیشتر بخوانید:

Crusader Kings 2 در قرون وسطا جریان دارد و شما باید سعی کنید همزمان به اداره اقتصاد سرزمین‌های خود، برای گسترش قلمروی خود هم تلاش کنید. نقشه بازی شامل بخش زیادی از اروپا و قسمت شمالی آفریقا می شود؛ سرزمین‌هایی که در آن دوران شاهد جنگ‌های بزرگ و طولانی زیادی بودند. اگر در این تعطیلات به دنبال بازی‌های رایگان بیشتری می‌گردید، می‌توانید تا چند ساعت دیگر و معرفی بازی‌ رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز منتظر بمانید.

.کپی شد https://vgto.ir/1ba

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...