ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

داستان Gears 6 از سریال The Handmaid’s Tale الهام خواهد گرفت

مایکروسافت به تازگی بازی Gears 5 را روانه بازار کرده و در همین ابتدا لازم است تاکید کنیم هنوز هیچ ضمانتی وجود ندارد که نسخه بعدی از این فرنچایز ساخته شود. هرچند پر واضح است ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۲

مایکروسافت به تازگی بازی Gears 5 را روانه بازار کرده و در همین ابتدا لازم است تاکید کنیم هنوز هیچ ضمانتی وجود ندارد که نسخه بعدی از این فرنچایز ساخته شود. هرچند پر واضح است کوالیشن به سادگی دست از این مجموعه نخواهد کشید و حالا، «آریان هنبک» کارگردان هنری سری در مورد برخی از ایده‌هایش برای توسعه گیرز 6 صحبت کرده است.

در گفت‌و‌گویی با پادکست «حمیدرضا نیکوفر» بازی‌ساز و آهنگساز و مالک کانال یوتیوب «Wassup Conversations»، هنبک می‌گوید به تیم هنری‌اش گفته حتما سریال Handmaid's Tale را برای پرورش دیدگاه و کسب الهاماتی تماشا کنند. هنبک معتقد است سریال تلویزیونی شبکه Hulu بسیار زیبا و خلاقانه بوده و می‌توان در گیرز بعدی از ماهیت آن به عنوان ایده و الگو استفاده کرد.

یک موردی، احتمالا برخی از دوستان وقتی این پادکست را ببیند می‌خندند، اما من به تمام تیم هنری‌ام گفته‌ام بروند و بدون توقف سریال Handmaid's Tale را تماشا کنند. ترکیب‌بندی، رنگ‌ها و سینماتوگرافی و به طور کلی نمادسازی این مجموعه فراتر از محدودیت‌ها و بسیار زیبا و خلاقانه است. من داشتم این سریال را تماشا می‌کردم و به ذهنم رسید که باید راهی پیدا کنیم تا از این جور موارد بیشتر در گیرز 6 داشته باشیم.

فضای سریال مورد بحث به طور کلی استایلی تاریک دارد، اما در عین حال جذاب است. در همین حین گیرز 5 تلاش کرده بود فضای تاریک همیشگی این فرنچایز را به محیط‌هایی روشن و پررنگ‌تر تبدیل کند، شاید برای نسخه بعدی دوباره تدابیری متفاوت در نظر گرفته شود. هرچند به این زودی‌ها خبری از گیرز 6 نخواهد بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تصور می‌کنید سریال The Handmaid's Tale بتواند الگویی ایده‌آل برای الهام گرفتن و پرداخت به داستان گیرز 6 باشد؟ دیدگاه‌های خود را با ویجیاتو در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی