ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دو بازی Layers of Fear و Q.U.B.E. 2 را رایگان از فروشگاه اپیک دریافت کنید

برای هفته آینده نیز SOMA و Costume Quest در نظر گرفته شده‌اند

۰

فروشگاه اپیک در ادامه روند بازی‌های رایگان هفتگی خود، دو عنوان Layers of Fear و Costume Quest را در نظر گرفته که به رسم همیشگی، تا پنجشنبه شب هفته آینده در دسترس قرار خواهند داشت. طی هفته گذشته نیز دو اثر Observer و Alan Wake’s American Nightmare به طور مجانی قابل دریافت بودند.

عنوان Layers of Fear قطعا برای طرفداران بازی‌های ترسناک و مخصوصا همان Observer جالب خواهد بود؛ چرا که این بازی هم ساخته استودیوی Bloober Team بوده و قبل از Observer روانه بازار شده بود. در این بازی که تمرکز زیادی روی روایت داستان و گشت و گذار دارد، در نقش یک نقاش دیوانه قرار می‌گیرید و پس از سفری ترسناک، با یکی از سه پایان بازی مواجه خواهید شد. از آنجایی که نسخه Masterpiece Edition بازی قابل دریافت است، به تنها بسته الحاقی بازی با نام Inheritance نیز دسترسی خواهید داشت.

در سمت کمتر ترسناک و بیشتر پازل نیز Q.U.B.E. 2 را داریم. در این بازی معمایی در نقش باستان شناسی به نام آملیا کراس قرار می‌گیرید که به طور مرموزی خود را در محیطی بیگانه می‌یابد. بازیکن به لطف دستکش‌های عجیبی که در اختیار آملیا قرار گرفته، قابلیت تغییر معماری محیط اطراف خود را خواهد داشت. بازی شامل بیش از ۸۰ پازل می‌شود که همگی بر اساس این قابلیت قابل حل خواهند بود. در حین گذراندن این معماها نیز با داستانی عمیق مواجه می‌شوید که می‌تواند شما را حسابی به فکر فرو ببرد.

همان طور که بالاتر گفته شد، تا هفته دیگر برای اضافه کردن این دو بازی به اکانت خود فرصت دارید. همچنین برای هفته آینده نیز دو بازی SOMA، بازی ترسناک از سازندگان Amnesia، و Costume Quest، یک بازی از تیم شفر و استودیوی Double Fine برنامه‌ریزی شده‌اند.

.کپی شد https://vgto.ir/1e9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...