ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بتلفیلد بعدی برای کنسول‌های نسل بعد در حال ساخت است

الکترونیک آرتز رسماً اعلام کرد که استودیوی دایس در حال کار روی نسخه جدید بتلفیلد است اما سال آینده نباید منتظر آن باشیم. به همین خاطر بتلفیلد بعدی احتمالا برای عرضه در سال‌های ۲۰۲۱ یا ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۵

الکترونیک آرتز رسماً اعلام کرد که استودیوی دایس در حال کار روی نسخه جدید بتلفیلد است اما سال آینده نباید منتظر آن باشیم.

به همین خاطر بتلفیلد بعدی احتمالا برای عرضه در سال‌های ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ در حال آماده شدن است. با توجه به این که کنسول‌های بعدی سونی و مایکروسافت تا سال آینده عرضه خواهند شد می‌توان تایید کرد که بتلفیلد بعدی یک بازی نسل بعدی خواهد بود.

البته ممکن است اتفاقی که پیش از این برای بتلفیلد 4 رخ داد هم تکرار شود و شاهد یک بازی میان نسلی باشیم که همزمان روی کنسول‌های دو نسل عرصه خواهد شد.

نسخه فعلی این مجموعه یعنی بتلفیلد 5 از زمان عرضه در سال گذشته تا امروز شاهد انتقادهای فراوانی بوده و به همین دلیل به اندازه دو قسمت گذشته بتلفیلد به موفقیت نرسید.

کاربران در ابتدا به خاطر حضور شخصیت‌های زن در خط داستانی بازی که در جنگ جهانی دوم جریان دارد عصبانی شدند. زیرا اعتقاد داشتند که زنان به دلیل شرایط جامعه در آن زمان چندان نقش پررنگی در میدان‌های نبرد مستقیم ایفا نمی‌کردند.

از سوی دیگر بخش چند نفره بازی هم به خاطر نقص‌های فراوان و مشکلات فنی زیاد بارها با تغییراتی روبرو شده؛ تغییراتی که هنوز هم نتوانستند بازی را به یک شرایط پایدار برسانند.

بیشتر بخوانید:

حال الکترونیک آرتز وقت کافی در اختیار استودیوی دایس قرار داده تا به بتواند با خیال راحت‌تری بتلفیلدی خلق کند که هواداران بازی‌های شوتر اول شخص انتظار آن را دارند. به طور کلی الکترونیک آرتز اخیرا سعی کرده که در سیاست‌های قبلی خود که با شکست روبرو شده‌اند تغییراتی اعمال کند. برای مثال روز گذشته مشخص شد که بازی‌های این کمپانی پس از مدت‌ها انتظار به استیم باز خواهند گشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی