ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با امکانات جدید فروشگاه اپیک گیمز آشنا شوید

از لیست آرزوها تا نقد بازی‌ها

۰

اپیک گیمز به تازگی فروشگاه دیجیتالی خود را به روزرسانی کرده که به کاربران امکان دیدن بازی‌های ترند (Trend) شده، جستجوی بازی‌های از طریق سبک یا امکاناتشان، دیدن بازی‌هایی که تخفیف خورده‌اند، عناوینی که به تازگی به‌روزرسانی شده‌اند و چند مورد دیگر را می‌دهد.

همچنین خبر از امکانات جدید بزرگی که در حال توسعه هستند، مثل لیست آرزوها (Wishlist)، امکانات بصری لایبرری (Library) بازی‌ها و امکان ثبت نقدها در صفحه فروشگاه بازی‌ها نیز شنیده می‌شود.

همکاری اپیک گیمز با وبسایت Open Critic موضوع جالبی است چرا که اپیک سعی داری خیلی محتاطانه نحوه ثبت نقدها در صفحات بازی‌هایش را کنترل کند. پارسال تیم سوئنی، مدیر عامل اپیک، اعلام کرد که این شرکت در حال کار روی یک سیستم ثبت نقد بود که به توسعه دهندگان امکان کنترل نقدها را می‌دهد تا بتوانند از بمباران نقد شدن بازی‌هایشان جلوگیری کنند.

اما بعضی از گیمرها اعتقاد داشتند دادن چنین دسترسی‌ای به توسعه دهندگان باعث می‌شود تا آن‌ها بتوانند از زیر بار انتقادها شانه خالی کنند. ادغام کردن نقدهای Open Critic در صفحات فروشگاه اپیک گیمز باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر بفهمند کدام بازی‌ها برایشان ارزشمند هستند. هر چند از این طریق باز هم مخاطبان نمی‌توانند متوجه شوند مشکلات اصلی مردم به صورت فردی یا گروهی نسبت به بازی چیست.

لیست آرزوها نیز مورد جالبی برای فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود. هر چند برای اکثر گیمرها (مثل خودم) این لیست فقط کاربردش این است بازی‌هایی را که زمانی به آن‌ها علاقه داشتم را اضافه کنم و بگذارم همان جا خاک بخورند تا وقتی که دوباره یک بازی جدید نظرم را جلب کند و بفرستمش بین بقیه بازی‌های فراموش شده.

برای امکانات بصری لایبرری هم اپیک گیمز گفته این به‌روزرسانی امکان دیدن بازی‌ها به صورت شبکه‌ای برای نمایش بهترشان در فروشگاه را اضافه می‌کند و تعدادی بهبود عملکرد نسبت به نحوه نمایش لیست بازی‌ها وجود خواهد داشت.

اپیک از نظر فنی نیز تعدادی به‌روزرسانی انجام داده تا باعث شود وبسایت ترافیک بالاتری را تحمل کند، پشتیبانی از زبان تایلندی را افزوده و شروع به پیاده سازی پروتکل 3D Secure در جهت انطباق فروشگاه اپیک گیمز با مقررات نظارتی اروپا کرده است.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – آیا اپیک گیمز می‌خواهد ناجی پی‌سی گیمینگ باشد؟

.کپی شد https://vgto.ir/1gv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...