ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فعالیت سایت‌های دانلود فیلم منوط به دریافت مجوز شد

۵۲ سایت در صف انتظار

۰

به دنبال خاموشی سرورهای سایت‌های دانلود فیلم، حواشی و گفتمان زیادی پدید آمد و معلوم نشد سرنوشت مشهورترین و پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌های فعال در این زمینه که رتبه‌هایی شگفت‌انگیز در ایران هم داشتند چه خواهد بود. حالا گفته می‌شود ۵۲ سایت دانلود فیلم از سازمان مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی درخواست مجوز کرده‌اند.

به گزارش ویجیاتو، به نقل از پیوست، همانطور که چند روز پیش گفته شد، در حال حاضر حتی ۴ وب‌سایت دانلود فیلم که پیش از این فیلتر شده بودند، مجوز لازم برای فعالیت از این سازمان را دریافت کرده‌اند و رفع مسدودی شده‌اند.

گفتنی است مذاکرات سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) با معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور، موجب رفع مسدودی برخی از سایت‌های دانلود فیلم شده؛ این در حالی است که با از دسترس خارج شدن تعدادی از سایت‌های دانلود فیلم به دستور دادستانی، معاونت فضای مجازی دلیل این اقدام را حمایت از حقوق مادی و معنوی هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا عنوان کرد.

به همین ترتیب از این پس، در صورت مسدود شدن سایت‌های دانلود سریال و فیلم، ادامه فعالیت آنها منوط به دریافت مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر خواهد بود، و در همین راستا سازمان تاکنون برای ۴ سایت مجوز فعالیت صادر کرده و در حال بررسی سایر درخواست‌های دریافت شده است.

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، به منظور استانداردسازی خدمات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و هدایت و نظارت بر تولید و انتظار محتوا و خدمات و صدور مجوز به ارائه‌کنندگان خدمات در این عرضه راه‌اندازی شده است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1kd

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...