ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سایت‌های دانلود فیلم
اخبار و مقالات

فعالیت سایت‌های دانلود فیلم منوط به دریافت مجوز شد

به دنبال خاموشی سرورهای سایت‌های دانلود فیلم، حواشی و گفتمان زیادی پدید آمد و معلوم نشد سرنوشت مشهورترین و پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌های فعال در این زمینه که رتبه‌هایی شگفت‌انگیز در ایران هم داشتند چه خواهد بود. ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲

به دنبال خاموشی سرورهای سایت‌های دانلود فیلم، حواشی و گفتمان زیادی پدید آمد و معلوم نشد سرنوشت مشهورترین و پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌های فعال در این زمینه که رتبه‌هایی شگفت‌انگیز در ایران هم داشتند چه خواهد بود. حالا گفته می‌شود ۵۲ سایت دانلود فیلم از سازمان مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی درخواست مجوز کرده‌اند.

به گزارش ویجیاتو، به نقل از پیوست، همانطور که چند روز پیش گفته شد، در حال حاضر حتی ۴ وب‌سایت دانلود فیلم که پیش از این فیلتر شده بودند، مجوز لازم برای فعالیت از این سازمان را دریافت کرده‌اند و رفع مسدودی شده‌اند.

گفتنی است مذاکرات سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) با معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور، موجب رفع مسدودی برخی از سایت‌های دانلود فیلم شده؛ این در حالی است که با از دسترس خارج شدن تعدادی از سایت‌های دانلود فیلم به دستور دادستانی، معاونت فضای مجازی دلیل این اقدام را حمایت از حقوق مادی و معنوی هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا عنوان کرد.

به همین ترتیب از این پس، در صورت مسدود شدن سایت‌های دانلود سریال و فیلم، ادامه فعالیت آنها منوط به دریافت مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر خواهد بود، و در همین راستا سازمان تاکنون برای ۴ سایت مجوز فعالیت صادر کرده و در حال بررسی سایر درخواست‌های دریافت شده است.

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، به منظور استانداردسازی خدمات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و هدایت و نظارت بر تولید و انتظار محتوا و خدمات و صدور مجوز به ارائه‌کنندگان خدمات در این عرضه راه‌اندازی شده است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی