ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

وزیر ارتباطات: فیلتر سایت‌های دانلود فیلم فاقد اعتبار قانونی است

«وزیر ارتباطات، وزیر ارتباطات است»

۷
انارگیفت

در ادامه حواشی و ماجراهای پیرامون سایت‌های دانلود فیلم و تقابل مردم با فیلتر شدن آنها، وزیر ارتباطات نیز به این موضوع واکنش نشان داد و با انتقاد از عملکرد صداوسیما عنوان کرد حکم فیلترینگ سایت‌های دانلود فاقد اعتبار قانونی است و به تولید محتوا و این بازار در کشور لطمه می‌زند.

به گزارش ویجیاتو، به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی عصر دیروز در جریان سفر استانی به یزد، در جمع دانشجویان دانشگاه یزد به برخی از سوالات مربوط به فیلترینگ سایت‌های دانلود فیلم در کشور پاسخ داد.

وی در این رابطه تاکید کرد فیلترینگ در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تصمیم‌گیری می‌شود که شامل ۶ عضو دولتی و ۶ عضو غیردولتی می‌شود که وزیر ارتباطات نیز یکی از اعضای این کارگروه است. جهرمی گفت: «وزیر ارتباطات، وزیر ارتباطات است، نه قطع ارتباط و تنها در این کارگروه یک رای دارد. ما در عصر دیجیتال هستیم و عصر دیجیتاال و اقتصاد دیجیتال عصر جوانان است.»

وی با اشاره به سپردن مسئولیت صوت و تصویر فراگیر به صداوسیما در سال ۹۴ عنوان کرد: «از همان زمان این موضوع مطرح شد که هم صوت و تصویر فراگیر معنی شود و هم منظور از نظارت و صدور مجوز مشخص شود که مجلس یا شورای عالی فضای مجازی باید به این موضوع وارد شوند.»

آذری جهرمی با اعلام اینکه فیلتر سایت‌های دانلود فیلم به درخواست صداوسیما بوده، می‌گوید: «از نظر ما این حکم فاقد اعتبار قانونی است و صدمه بسیاری به تولید محتوا و این بازار در کشور می‌زند، اما ما اختیار قانونی در این زمینه نداریم.»

وزیر ارتباطات از پیگیری برای اصلاح این قانون خبر داد و با عنوان اینکه ما انتخاب می‌کنیم، ولی مطالبه نمی‌کنیم، از دانشجویان خواست که اصلاح این قانون را از قانون‌گذاران مطالبه کنند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1l0

7
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
6 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
6 نویسندگان دیدگاه
Kambizحسن کچلAhmadiحصینپوریا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Kambiz
مهمان
Kambiz

سایت موزیک داریم هر هفته ما رو فیلتر میکنن واقعا مضحکه روال فیلترینگ هرچند ماه یه موج جدید و شروع فیلتر…
جوری کشور اداره میشه که هیچکس نتونه نون بخوره. و ملت همیشه گرسنه باشن.البته اینطور براشون بهتره!

حسن کچل
مهمان
حسن کچل

یعنی خاک عام تو سر کشوری که وزیرش هیچ اختیاری تو حوزه خودش نداره

Ahmadi
مهمان
Ahmadi

بیخیال این حرفا…

حصین
مهمان
حصین

این آقا هیچ کاری نمیتونه واسه مردم کنه و فقط یاد گرفته از روزی که اومده بگه حق الناس و عوام فریبی کنه-هزینه رجیستری رو که چند برابر کرد که باعث گرون تر شدن گوشی شد.هزینه نت که چند برابر شده-سایتای دانلود فیلم تعطیل شده که میگه کار من نیست-تمام ارزش افزوده ها واسه رفیق جینگای این آقا هستش.حقوقای آنچنانی واسه اطافیانش-فقط ما مردمیم که داریم تباه میشیم تو این مملکت خر تو خر-البته بعید میدونم اینم تایید کنید

پوریا
مهمان
پوریا

من نمیدونم چجوری میشه تو یک کشوری وزیر ارتباطات هیچ نقشی نداشته باشه واقعا خنده داره انگار مترسک گذاشتن .

کیاوش
مهمان
کیاوش

من موندم کاری نمیتونه انجام بده چرا هنوز داره کار میکنه. اون بخش تولید محتوا هم که گفته برای این هستش که ترافیک الان خارجی شده نه داخلی

Ahmadi
مهمان
Ahmadi

بیخیال….

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...