دنیای Watch Dogs Legion بسیار وسیع‌تر از قسمت‌های قبلی است

یوبیسافت برای رقابت با GTA آماده می‌شود

۰

یوبیسافت اعلام کرده که وسعت نقشه بازی Watch Dogs Legion با نسخه‌های قبلی این سری قابل مقایسه نیست و قرار است که با یک دنیای عظیم طرف باشیم.

همانطور که احتمالا می‌دانید، داستان این بازی در یک لندن پسابرگزیتی رخ خواهد داد و با دنیایی طرف هستیم که تحت تاثیر تکنولوژی و مسائل امنیتی تغییرات زیادی کرده است.

این تنها ویژگی لیجن نخواهد بود و وسعت این شهر استانداردهای سری واچ داگز را جابجا خواهد کرد. در ضمن، قرار است این لندن فرضی فضای بسیار زنده‌تری نسبت دو شهر قبلی سری یعنی شیکاگو و سان‌فرانسیسکو داشته باشد.

پیش از این محیط خالی و شهرهای بی روح به عنوان یکی از بزرگترین نقاط ضعف سری واچ داگز شمرده می‌شدند و حال قرار است که این بازی بتواند در این زمینه با بازی‌های بزرگ‌تری مثل سری GTA رقابت کند.

برای مثال مردم منطقه وست‌مینستر به خاطر آنکه این منطقه بیشتر به شرکت‌های بزرگ و تجارتخانه‌ها اختصاص دارد با لباس‌های رسمی رفت و آمد خواهند کرد و در مقابل مردم سطح شهر بیشتر از لباس‌های مد روز استفاده می‌کنند.

تمام مردم حاضر در لندن واچ داگز جدید دارای چهره و کاراکتری منحصر به فرد هستند و به همین دلیل دنیای بازی متفاوت و رنگین‌تر از نسخه‌های پیش و حتی بازی‌های مشابه خواهد بود.

این بازی در ابتدا قرار بود بهار امسال برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی‌سی و گوگل استیدیا منتشر شود اما یوبیسافت به دلیل رسیدن به سطح کیفی بهتر عرضه آن‌ها را تا زمان تا مشخصی به تاخیر انداخت.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1l6

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...