واکین فینیکس، بیخ گوش هیث لجر

جوکر امروز یک میلیارد دلاری می‌شود

۰

فیلم سینمایی جوکر در شرف شکستن رکوردی دیگر و نقطه عطفی جدی و ماندگار در باکس آفیس قرار دارد. هنوز گزارشات رسمی این آخر هفته منتشر نشده، اما قطعی است که این فیلم امروز از مرز فروش یک میلیارد دلاری عبور خواهد کرد. یعنی در عمل این فیلم رکوردشکنی کرده، فقط هنوز رسمی نیست.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این فیلم با موفقیتی بی‌بدیل و شگفت‌انگیز، بیخ گوش فیلم The Dark Knight ساخته کریستوفر نولان قرار گرفته که حاوی جوکرِ هیث لجز فقید بود. حالا کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که فروش فیلم جدید تاد فیلیپس از سد ساخته نولان عبور خواهد کرد و از طرفی به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ با درجه سنی بزرگسال تبدیل خواهد شد.

همانطور که بارها تاکید شده، فیلم جدید جوکر با بودجه تخمینی بین ۵۵ تا ۷۰ میلیون دلار (طبق فرضیات معتبر ۶۲.۵ میلیون دلار) ساخته شده، و در حالی که هنوز در کشور چین اکران نشده، موفق گردیده به مرز فروش یک میلیارد دلار دست یابد. با در نظر گرفتن این موضوع، فیلم جوکر به احتمال خیلی زیاد به «سودآورترین فیلم تاریخ سینمای جهان» تبدیل خواهد شد.

در همین لحظه هم جوکر چهارمین فیلم پرفروش دنیای سینمایی DC است که بعد از آکوامن (فروش ۱.۱۴۸ میلیارد دلار)، The Dark Knight Rises (فروش ۱.۰۸۱ میلیارد دلار) و The Dark Knight (فروش ۱.۰۰۴ میلیارد دلار) در جدول رده‌بندی قرار دارد. بدون تردید اثر تازه واکین فینیکس به رده سوم خواهد رسید و حتی برخی معتقدند می‌تواند تا جایگاه دوم نیز بالا بیاید.

همانطور که گفته شد جوکر با عبور از مرز یک میلیارد دلار، به پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی بزرگسال تبدیل می‌شود و ضمنا در حال حاضر در رده ۴۴ پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ است. آن هم در حالی که هنوز اکران فیلم به اتمام نرسیده.

گفتنی است باکس آفیس این هفته دوشنبه صبح منتشر خواهد و احتمالا با اخبار مهم و تازه‌ای همراه خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1mj

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...