با مفاهیم دنیای Death Stranding بیشتر آشنا شوید

تماشا کنید

۸

Death Stranding بازی متفاوت و عجیبی است. درست است که یک واکینگ سیمولیتور یا به عبارتی بهتر، یک شبیه ساز کولبری متفاوت به حساب می‌آید اما بازی تازه کوجیما قطعا بیشتر از رساندن محموله‌ها و بارهای کوچک و بزرگ است. Death Stranding داستان جذاب و رمزآلودی دارد که پر است از مفاهیم و تعاریف عجیب و غریب که اگر معنای آن‌ها را درست درک نکنید، فهم داستان برایتان کمی سخت می‌شود.

البته که اگر به بازی زمان بدهید، خود داستان گنگی‌ها را برایتان از بین می‌برد اما با این حال، سعی کردیم در این ویدیو از تعاریف پیچیده جدیدترین اثر کوجیما برایتان بگوییم تا گنگی برخی بخش‌های قصه Death Stranding از بین برود.

با این حال، شاید یک سری از مفاهیم در این ویدیو جا افتاده باشند. برای همین از شما دعوت می‌کنم که سری هم به این مقاله بزنید تا با جزئیات بیشتری آشنا شوید. در صورتی هم که می‌خواهید بیشتر در مورد داستان بازی بخوانید بد نیست به این مقاله هم نگاه مختصری بیندازید تا بفهمید قصه Death Stranding دقیقا چطور آغاز می‌شود.

لینک دانلود ویدیو

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1qz

8
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
6 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
8 نویسندگان دیدگاه
floop floopianنیما فرشینتوحید دیتاPooria Hبهمن آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
توحید دیتا
مهمان
توحید دیتا

یه بازی متفاوت که توش غرق میشی ^+^

Pooria H
مهمان
Pooria H

به کسی بر نخوره ها ولی این ویدیو کمک می‌کنه بفهمیم کسانی از چیزی انتقاد می‌کنند که عموما نمیفهمنش . وقتی درک پلیر از این بازی کولبری خسته کننده هست بایدم شاهد این خاله بازی پر ذرق و برق در دنیای فعلی گیم باشیم . دقت کنید سواد و درک دو سوی متفاوت از پیشرفت و تعالی انسان هستند ، چرا که درک ، حاصل تفکر و سواد ، کسب اندوخته تفکر هست. خلاصه توضیح دادن این بازی هم برای کسی که درکشو نداره مثل درد دل کردن یه آلمانی با یه سوئدی تو مترو هست که هیچ کدوم شناختی… ادامه مطلب »

floop floopian
مهمان
floop floopian

x nagu

بهمن
مهمان
بهمن

دمت گرم عجب اطلاعات مفید تو بازی گفتی
👌👌👌👌👌👌

Meiyou
مهمان
Meiyou

چرا نمیذارید دانلود کنیم؟!

بهرام
مهمان
بهرام

عالی بود، مرسی

Reza Dark
مهمان
Reza Dark

عالی بود خسته نباشی اما افسوس ک برای کامپیوتر یک سال باید صبر کرد

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...